Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz stilo18 #12009 üzenetére

    Gondoltam egy merészet és egyedül is bemerészkedtem WL-be..
    Első ellenfél:


    Első félidőbe rugott 5 gólt, majd látta hogy gyakorlatilag külön ligába játszunk, a másodikba elkezdett passzolgatni meg cselezni a saját térfelén...a labda közelébe se értem...5:0 a vége oda :)

    Második ellenfél:

    Gondolom valami küldit csinált, mert első másodpercben becserélte Figot, Garrinchat meg még valakit. Ő is 5 gólt rugott az első félidőbe, majd ő is cselmaratonba kezdett. Őt legalább felhúztam kicsit, mert második félifőbe meg se próbáltam előrejutni, csak passzolgattam. Persze turbóplayerek párszor így is elvették a labdát, ez valami 7:0 lett...nem ide. :DD

    Harmadik:


    Vele teljesen partyba voltam, 2:0ra elmentem, majd felrugott, kaptam egy 11est amit berugtam (azt se tudom hogy kell rúgni), így 3:0nál kilépett...

    Szóval mondhatni 3 meccsen összesen játszottam 2 percet amit élveztem :DDD

    Amúgy ha kilépkednek azért nem jár bünti? Vagy ugyanazt kapja (1pont?) mintha végigjátszaná?

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák