Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz Stylerr #1577 üzenetére

    Nekem is most az uccsó 2 meccsem kb. fele olyan volt , mintha gyorsított felvétel lett volna . Elég idegesítő volt .
    Amugy csak nem adtam fel , ez a retek nem enged. Kezdek javulni , meg gondolom a mezőny is hígul . Már befigyel néhány győzelem is, döntetlenek és persze néha belefutok pofonba is. Laliga-ról átálltam PL-re , annyira dobálta a gold upgrade pakkokból (Lukaku , Kane) hogy inkább átszerveztem arra.
    Még ez a rohadt jobb stick-es váltás nem akar összeállni. Tavaly sokkal jobban ment , itt néha úgy vált , hogy már párszor majd földhöz baxtam a kontrollert. Főleg védekezésnél irritáló , mikor kapcsolnék a másodlagos játékosra , de a játék úgy gondolja , hogy akkor most átválltja egy másik messzebb lévőre , és amig próbálom váltani a megfelelő játékost már kapom a gólt .
    Amugy valaki írta itt , hogy a családi élet bánja a Fifát. Nálunk is ez van . Játszottam már sokféle kompetitiv játékkal , de az asszony azt mondta , eddig a FIFA a legalja . Sokszor hozzám se mer szólni , mert látja hogy idegbeteg vagyok :W

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák