Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    A matchmakingről úgy írsz, hogy logikusan találgatsz. Nem látod mi alapján dob, max ha mindenkire rákeérdezel. Ja és talán ps5ös valaki, talán woodi mondta hogy más ligából adott ellenfelet,ami véletlen derült ki. Én ebből a fxshalmazból nem nézek ki olyat, hogy nézi azt, hogy te 10/2 vagy. Szerintem 10 győzelemtől próbál olyat adni aki szintúgy túl van a 10en, mert az tény, hogy nehezedik. Bár elmúlt 3 wl alkalmával 3 vereséggel kezdtem és meglett a 11.Amúgy stadian is úgy ad máshonnan, hogy sokszor 5-15percig sem talál senkit, szóval nem tesz meg mindent, csak játssz. Ez a profik emlegetése meg: kb minden profira juthat 100 játékos vagy több. Ja és amit én felhoztam, az az, hogy a gold csapatot szerintem nem tolja a játék, azért mert gold, de te játékosokról írsz, meg profikról. Ebben egyet értek, nem tudhatjuk milyen csapat mögött ki áll. Viszont azt nem hiszem, hogy stadian vagy boxon vagy ps5ön más lenne a scripting mértéke. Ja meg ez a jók ps5ön vannak is olyan, hogy pl Auzio 30-0ás stramer is maradt old genen, bár ő gondolom nem profi, vagyis nem tudom nálad ki az. Lehet ő csak stramer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák