Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barcabome

    aktív tag

    válasz eM'82 #4090 üzenetére

    Az a baj, hogy annyi Bundes játékost kiszedtem már SBC-ből, hogy kénytelen vagyok full Bundes csapattal menni, ha jó chem-et akarok. :))

    Pedig az elején BPL csapatom volt, sajnálom is padoztatni POTM Calvert Lewin-t, nagyon jó kis lapja van. Csak valahogy ráuntam, hogy mindenki BPL-el jön ellenem, meg anno évekig BPL csapatom volt, mondom kell egy kis változatosság. Szívem szerint La Ligás csapatom lenne, de túl sok a jó Real-os és kevés a jó Barcás, úgyhogy az felejtős. :DDD

    Sosem voltam egy nagy cselgép a fifákban, de idén rákaptam az egyszerűbb cselek használatára, sokszor amiatt nem lesz gól, hogy cselezek, de mikor beadja nagyon jó érzés.

    Egyedül ez a Mollet idegesít, hogy lusta vagyok kiszedni, 15 win friendly-ben agyfasz, meg kéne hozzá egy ligue 1 csapat a kiszedéshez, ráadásul beépíteni sem tudnám a csapatomba, de csak birizgálja a fantáziámat az a 99-es free kickje. :W Ahhoz 30 évesen én már túl öreg vagyok, hogy azzal kezdjek minden meccset, hogy bindzsizek a felállással meg becserélgetek játékosokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák