Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz TrueGooner #19483 üzenetére

    Az a legnagyobb baj, hogy játszottam a pessel de olyan szinten fapados még ehhez a játékhoz képest is , hogy fáj játszani vele. Ez a játék legalább néha élvezetes de az? :D Nagyobb scriptek vannak benne néha mint a fifában ami nem kis szó.

    #19475Madn!ght
    Erre lesz itt a futties. Itt majd dobálja orrba-szájba a promo lapokat.
    Nálam ez a játék vége ennyi meg ennyi idő meg olyan semmilyen érv. Kristóf már március óta azt hajtja, hogy mindjárt játék vége :D Szeptember legvége az új játék nem? Sokan tolják addig. Mondjuk én nem mert már amúgy sem foglalkozom vele de nem hiszem, hogy 1 hónap van már csak. Summer Heatet mindenki kb. a kedvenc promojának mondja pedig az is most körül indult tavaly.
    Azt meg elkell fogadni, hogy egy 3 milliós laphoz spórolnod kell.
    Di Mariába 2 napja 0 fodderem volt. Egy darab 87es lap talán. Este meg már fullra kifogom tudni rakni. Dobálja a lapokat ugyanúgy. Aztán mondom, hogy ez sem konzisztensen mindenkinek. De mindig lesz elégedetlen.

    [ Szerkesztve ]

  • evibly

    senior tag

    válasz TrueGooner #19483 üzenetére

    Látom, hogy időközben már zajlik a "vita", de ha már én lettem megszólítva. Fogadni erre inkább ne fogadj, kipróbáltam. Arra viszont én fogadnék, hogy aki itt van a fórumban, az legalább egyszer nekigyürkőzött. Én többször is az évek során és képtelen voltam megbarátkozni vele. A gameplay milyenségét adom, de gyakorlatilag minden más számomra élvezhetetlen, de hagyjuk is, ez nyilván ízlés, (meg)szokás kérdése.

    Az új PES tökre érdekel, a FIFA 22-őt nem fogom megvenni. A nincs mást érdemes úgyis értelmezni, hogy ez a játék típus nem olyan, mint egy FPS, egy szerep, vagy kalandjáték, vagy online móka, amiből egy rakás van, és lehet válogatni. Itt ez a két opció létezik, ami nekem valójában egy és a helyzet az, hogy neked is egy. :)

Új hozzászólás Aktív témák