Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    válasz MdewC #9022 üzenetére

    Még azt sem mondanám hogy amíg játszanak az emberek a játékkal, mert az miután elegen megvették nem számít. Ami itt számít az a pont vásárlás, kiváncsi vagyok ahogy meglátták az emberek a Toty lapokat mennyire őrültek meg. Akár még a topikban is (nem célzok senkire, tényleg). Ilyen bűnös kis szenvedélynek számít ez is, sokan csinálják de kevesen vallják be. Öcsém baráti körében is volt akinek az elején már egész jó csapata volt, kérdezte tőle hogy vettél pontot? Azt mondta nem, erre kérdezte hogy akkor hogy jött össze a csapat? Erre nem válaszolt. Nem tudom itt ki csap be kit, mert ezzel maximum mindenki saját magát tudja, de azt tudom hogy a létező legrosszabb irány tömni az EA zsebét, mert semmi nem fog változni (itt most megint nem irányul senki ellen, tudjátok hogy erről nekem is az a véleményem, hogy mindenki arra költ amire tud és akar, kizárólag a játék fejlődése kapcsán írom ezt). By the way láttátok hogy Ovvy eltörte a kezét? Nem új sztori, de én csak tegnap láttam (vagy ez is annyira igaz mint hogy nincs delay és script??? :F ). Ebben a kéztörős videóban mondta hogy tudja hogy az EA próbálkozik a kapcsolatot megjavítani. Na erre játszottam tegnap az Icon swap miatt pár DR meccset :DDD Jól halad az EA, annyit mondhatok :DDD

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák