Új hozzászólás Aktív témák

  • amdboy

    senior tag

    Sziasztok! Nem.nagyon szoktam posztolni de most megteszem. Nem tudom másnál is van e hasonló vagy tènyleg valami gyógyszert kell, hogy szedjek. 3 napja folyamatosan csak vesztek. Div 5-ben voltam, visszacsúsztam div 8-ba. Kipróbáltam rengeteg felállást, instrukciót de valami megváltozott ès nem tudok rájönni mi. Közèppályám ès vèdelmem 0. Nem támadnak le, a passzok borzasztóak. Nem tudom mások, hogy csinálják, de ha nálam van a ladba általában rögtön 2-3 ember rámszalad ès elveszik a lasztit. Támadója ès vèdői az ellenek mindig jó helyen van, belebotlik vagy valahogy megszerzi a labdát. Átlövèsre esèlyem sincs mert blokkolnak. Az èn játèkosaim mint valaminzavarodott egerek futkosnak össze vissza. Letámadni nem akarnak akármit is csinálok. Hiába a constatnt pressure, hiába a press after pkssession loss. Egèsz egyszerüen ez nem működik. Már próbáltam a drop back+long ball taktikát is, de az sem vált be. Nincs esrtleg egy oktató video vagy esetleg valaki èrtelmes választ tudna adni ezekre a kèrdèsekre? Plat: xbox. Csapat: Serie A

Új hozzászólás Aktív témák