Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabesz82

    senior tag

    válasz #16514048 #22976 üzenetére

    Miért hülyeség az, hogy "b..a meg már megint egy új promo ahelyett hogy normális gameplay lenne"? Ez nem hülyeség ez csak egyszerű felhasználói logika, az a legtöbb felhasználót pont nem érdekli (jogosan!!), hogy miért van ez így (rossz a szerver? kevés a programozó? stb), de mégis azt látja, hogy megint egy promo, megint egy rakás új lap, és a jó öreg sok helyen laggos gameplay.

    Ezért írtam azt amit írtam, de az első mondatodból látszik, hogy nem olvastad el rendesen ("mert van neki kapacitása és pénze is, csak nem érdeke/nem tudja megoldani az adott problémát, csak esetlegesen olyan masszív beruházással, ami lassan térülne meg neki, így inkább benyelik a panaszáradatot"). Egyébiránt, az hogy új játékmenetet kapunk még lehetne jó is, csak valahogy mindig bugos, laggos marad az az új játékmenet is, amiért mint már korábban írtam nem a fejlesztők a felelősek hanem az infrastruktúra, de ez is az EA sara ugyanúgy.

    Ami viszont a lényeg, hogy egy valaminek akarnak megfelelni, mégpedig a befektetők és tulajdonosok elvárásainak, és ezt a leginkább a "pakkozás" "promozás" hozza nekik.

    Illetve még egy gondolat... attól, hogy a korábbi részek gameplay-e is szar volt, akkor fogadjuk el és teljesen rendben van, hogy ez is szar? Vagy várjál... tettek a szar mellé tejszínhabot (promo-k, sbc-k, új lapok) így már fogyasztható...

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Morfologus82

Új hozzászólás Aktív témák