Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiberMonkey

    senior tag

    válasz MdewC #7331 üzenetére

    Szerintem nem kérdés hogy neked kell maradni a bossnak, jól végzed a "munkádat".
    Véleményem szerint ami nem ide való az hogy futball klubbokat szídjunk, politikai tartalom (nem a viccekre gondolok).
    Valamint a személyeskedés és hogy ki mennyi pontot vagy coint (habár az tiltott) vett.
    Személy szerint az hogy rageelnek a fórumozók nincs problémám. A redditen is ugyan annyira ha nem jobban szídják NAPI szinten a játékot ( Az EA saját fórumáról/facebook/twitter oldaláról nem is beszélve :D )
    Én értem hogy ez valakit/valakiket zavar de nem csak prok vannak (akik mellesleg akkora prok hogy div 4-5-6-ban farmolnak, de ez egy másik téma) hanem vannak csak olyan userek akik szeretnének virtuálisan focizni és felcseszi őket hogy hihetetlen dolgok vannak (mert valljuk be a gameplay olykor műzliszökevény szintet üt meg). Nyílván aki kompetitív szinten tolja/próbálja tolni az legyint rá mert 65 millió ilyen meccset játszott és tudja hogyan lehet egy ilyen meccset is lehozni.
    Véleményem szerint inkább létrekéne hozni egy PRO fórumot ahol csak és kizárólag olyanról lehetne dumálni hogy melyik player milyen, felállás, CT és tippek-trükkök.
    Nyílván mindenki eltudja dönteni milyen szinten van :)
    Kiegészítés: Itt tudom hogy nincsenek farmolós prok, szóval nem az itteniekről beszéltem/írtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák