Új hozzászólás Aktív témák

  • LedyGyuszi

    addikt

    válasz #16514048 #9739 üzenetére

    igen, csak pl. ebben a régióban azért a német náció is elég erőteljesen jelen van, mégis 10/9 csapat BPL...
    egyébként számomra is unalmas, hogy ugyanaz a 20-25 játékos, 2 formáció, ugyanaz a taktika...

    vannak mindegyik bajnokságban (Bundás, Calcios ismeretem van) op játékosok, csak azoknak a ratingjén ez meg is látszik! a BPL-ben meg több a statisztikai mutatója felett teljesítő játékos. És sztem ez nem kellene a játékba! Egy 20-as def statú játékos ne csináljon interceptiont 3-5 méterről berepülve, becsúszva,
    egy 50 strenght mutatóju játékos ne lökje arrébb a 90est, és egy insigne ne fejelje le álló helyből a 190 centist...

    Én csak annyit mondok, ha már van egy stat azon a rohadt kártyán ,akkor a játékos is annak megfelelően működjön!

    +ha valaki 90 percet high pressure + all out attack kombival nyom, akkor az szedje már a seggén a levegőt a 60-70. percben!!! és az sem lenne baj, ha a meccsen a nulla staminájú játékos nem tudna még izomból sprintelni a saját 16osától az ellen 16osáig...

    XONE: LedyGyusziHU

Új hozzászólás Aktív témák