Új hozzászólás Aktív témák

  • etaclan1984

    őstag

    Kereskedés szempontjából kiváló hetet zártam. Nyitásból már annyira nem. Kedd óta a skót ligával 50ezer befektetésből csináltam 250ezret. Pénteken megcsináltam a francia ligát. Mivel előre megvolt minden csapatból 14 játékos így kb 100ezerből kijött Cavani, a maradékokat eladtam abból jött 180ezer. Arab ligánál is megvolt a top3 csapat 13ezerből, a maradékokból ez nullára kijött. Kinyitottam a packokat nagy reménykedve hogy a több hetes sz*p*roller után most tuti megjutalmaz, (ez több mint 350ezernyi packot jelent) és egy szaros Azpi jött. Még jó hogy a scream lapok végre beértek, 300ezernyi befektetésből ott is lett 500ezer. Így 1 hét alatt összejött 1millió és végre megtudom venni CB Lothart. De úgy tűnik ebbe a játékba nyitással lófaszt se lehet elérni idén. SB-n elite 2 lettem, 80as Oxlade volt a legjobb lapom 45 meccs után... Nem tudom mennyi packot kéne még elnyitnom hogy valami értelmes drop is legyen végre.

    Cavani: 21 meccs 24 gól. Ha szigorúan nézzük nem éri meg a jelenlegi 400ezres árát, viszont 350ezernyi gold packok miatt szerintem megéri megcsinálni a bajnokságot.

Új hozzászólás Aktív témák