Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    válasz dtrms #326 üzenetére

    Igen azt tudom, hogy jött a Frostbite, jártas vagyok Fifa témában, csak a videók alapján nagyon kevés előrelépést látok. Nem is a grafika a probléma(bár az sem baj ha mindig fejlődik) hanem a gameplay. Nagyon sok mindent ki kellene venni a játékból, vagy éppen bele kellene tenni, vagy éppen finomítani. Kezdve a face up dribblinggel, ami undorító a játékban és egyáltalán semmi köze az igazi focihoz. Aztán kivenném a cseleket is, legalábbis nem lehetne ilyen könnyen berba spint és hasonlókat csinálni, viszont egy testcsel, esetleg bicikli csel utáni rágyorsítás sokkal többet kellene hogy érjen. Aztán a fizikát is javítaniuk kellene, mert idén az Lt használata túl op volt, és voltak akik egész meccseket játszottak végig az Lt lenyomva tartásával(kis túlzással). Persze tudjanak labdát tartani a játékosok, de csak olyan szituációkban, amikor a való életben is lehetne. Tehát ha sprintel a labda felé ne tudjon már egyből labdát fedezni. Plusz ne tudjon nagyon hosszú ideig, mert igazából már rég elvennék tőle a lasztit, elnyomnák, oda segítne valaki stb. A másik a hendi és az ai kérdése. Ha valaki jobb a másiknál akkor nyerjen kis kivételekkel és az ai ne segítsen pimasz módon a gyengébb játékosnak, csapatnak. Az ai gondolkodjon már végre, nem kellenek a lehetetlen szerelések és blokkok, de végre akarjon már szerelni ha valaki a közelében van és sprinteljen már ha a közelében levő ellenfél el akar mellette futni, ne álljon el a labda elől, ha valaki egyenesen vezeti stb. Ne pattanjon mindig a támadók elé a kipattanó, lepattanó labda és ne kelljen már valakit négyszer szerelni mire tényleg sikerül elválasztani a labdától. És jól írod végre kellene a jó középpályás mozgás is, ne rohanjon már mindenki el és taktikusan védekezzenek(zárják a passzsávot, segítsenek a védőknek felpassz után stb). Ezek azok a sarkalatos kérdések amikben nem láttam előrelépést a videókban, de mondom remélem a demo(és a játék) sokkal jobb lesz, meggyőz.

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák