Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    Este egészen jól ment a szintemhez mérten :D 6 szezon meccsből 5-öt hoztam
    Az egy vereség, egy sima gold olasz csapat ellen volt, 442, nem tudtam mit kezdeni azzal, hogy
    D.Costa lefejelte az Umtiti, Koscyelni védőpárosomat. :W

    A lényeg
    4312 az alap felálás, nem váltok, csak ha ég a ház. Eddig nem adta ez a formáció mindíg, mert nekem túl sűrű volt az eleje Akkora volt a tömörülés elöl, hogy nem működött a kipasszolás, mert a csatáraim és a CB-k egy tömegben voltak, így mindíg elakadt valakiben a labda.

    Annyit váltottam most, és nálam bevált, hogy széthúztam kicsit a csapatot.

    70
    56

    70
    50
    60
    free

    60
    55
    42

    St-k, egyik, lehetőleg a gyorsabb GB+PB, másik csak PB
    CAM SF+menjen a boxba
    Középső CM SB, a két szélső alap
    LB+RB SB

    Tudom, hogy az 56-ra felhúzott pass elméletileg a felfejlődés közbeni játékos távolságot adja meg, de mégis működik elöl. A csatáraim és a CAM távolabb helyezkedik egymástól, ezért van terem játszani.
    A 3 magas középső érték meg azért kell, mert csak így mozog a csapat, de így jó. Ellenben sipszó után defben játszom, csak hátrányban váltok balancéra vagy attackingra

    És a lényeg, a siker titka :DD
    Megtanultam nem védekezni,helyette bőszen nyomom az R1-et :C
    Először nem ment, de rájöttem ,hogy a beállításokban átálltam teljes manuálra az emberváltásnál, így már jó.
    Beváltok egy CB-re, vagy a labdátol távolabbi CM.re. és nyomom az R1-et, az irányítottal meg arra mozgok, amerre befutó passzlehetősége van. Anyira ragad igy az ellenre a ráhívott ember, hogy tuti belehibázik.

    Most egy-két napja ez nekem bevált, de nem állítom, hogy holnap is jó lesz.

    És a csapat

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák