Új hozzászólás Aktív témák

  • Digestive

    veterán

    válasz Digestive #16203 üzenetére

    Már talán 2x is jeleztem itt h van potenciál a sokak által szemétnek nézett pozíció lapokban. A mostani tapasztalataimait is azért gondoltam h megosztom hátha valakinek tudok segíteni. Mert hát ezért van ez a fórum! ;)

    Ez egy időigényes, de folyamatos biztos pénzforrás, amit még sokkal jobban ki lehetne maxolni, mint abogy én csinálom.

    Cdm>>cm cam>>cm cam>>cf Ezek a lapok amikben érték van. Semmit se kell variálni csak 1300 alatt elhozni és minimum netto 800 haszonnal eladni. Minden promós időszak, illetve a hétfői napokat a bespájzolásra kell fordítani. A lényeg h nagyon sokat kell venni. Minimum 100-150 darabot fajtánként. Azért kell a készlet h rendszeres hétvégi áremelkedés ránk ne legyen hatással. Ahogy emelkedik a minimum vételár a piacon, úgy nyomjuk fel mi is az árakat. A teljes transfer list legyen tele és fél órás csúszással töltsük fel a tárhely felét. Így félóránként a mi motyónk lesz az első oldalakon. El se hiszitek h milyen lusták az emberek. Akár dupla áron vásárolnak az első oldlaról. Mivel nagy a felhalmozott készletünk így az esetleges crashnél több ezer coin haszonnal tudjuk pillanatok alatt eladni. Így történt ez most a hétvégén is. A CDM>>CM lapok átagosan hétvégén 2300 környékén adhatók el. Most 3500-3800 és én mindet 800-1300 között vettem az otw pakk nyitások első 2 napján. :DD Remélem érthetően írtam le és azt is h más is profitál ebből! :R

    Ja és már 800k a profit 3 nap alatt. :DDD

    Ennyi pénzem volt előző vasárnap.

    Aztán 360k-t felszabadítottam és mindért lapokat vettem.
    Ez csak a töredéke.

    És így ment ma.

    Itt tartok most.

    A képeket csak azért raktam fel, mert láttunk már itt olyant amikor valaki valótlant állított... :F Ja igen a profit tényleg 800k+, csak közben vettem 2 otw Walkert is! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák