Új hozzászólás Aktív témák

• szupersanyi

aktív tag

válasz bdave16 #11028 üzenetére

Szörnyű... Nekem is hasonló volt az egyik meccs. Vezettem 1-0-ra és a szerencsétlen Sturridge még kihagyott 2 ziccert is, az ellenfelemnek helyzete sem volt. Aztán a 65. perc körül elkezdődött ez az 1-2 mp-es késés, neki persze semmi sem volt. Ezért csak úgy védekeztem, hogy minden játékosommal befutottam a kapum elé, amikor pedig sikerült megszereznem a labdát, akkor csak kirúgtam. És végül a 88. percben Butland kapott egy olyan gólt, amit ellenem mindig kivéd. A hosszabbítást még akadás mellett is kibírtam kapott gól nélkül, de tizenegyest így lehetetlen volt lőni, szóval kikaptam... Összességében oké, megértem, hogy egy idő után minden szerver túlterhelt lesz és, hogy ez nem feltétlenül az EA hibája, mert olyan szervereket lehetetlen kiépíteni, amivel sosincs gond. DE miért nem képes ez a rohadt cég kiírni twitterre, hogy például most túl sokan játszanak, ezért inkább ne erőltessük, mert akadni fog. Vagy UT-ban mindig írják ki, hogy éppen hányan játszanak és akkor láthatjuk, ha túl sokan.