Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenXL

    tag

    válasz Marchocius #10616 üzenetére

    Ma játszottam egy meccset ahol nálam is úgy laggolt hogy a meccs 45 perc volt, mert nem dobott ki a gép, és nem lépett ki egyikőnk se :D De látszott hogy nála is laggol, mert az egész meccs az volt hogy oda-vissza ívelgettük, de nagyon durván szaggatott.

  • BigDeal

    tag

    válasz Marchocius #10616 üzenetére

    Ezeket én sem igazán értem. Van hogy nalam egy ball roll vagy body feint kivitelezese gondot okoz a kapcsolat miatt de az ellen meg ezeket plusz a bonyolultabb cseleket simán egymás után többször is megcsinálja.
    Akkor teszem fel a kérdést: nem ugyan azt látjuk és érezzük?

    BenXL:

    Én az ilyen meccset egyből kinyomom a csába mert nem vagyok hajlandó még ezen is idegeskedni a játék más számos gyengesegén.

  • chop

    őstag

    válasz Marchocius #10616 üzenetére

    Rengeteg anomalia van az Ultimate Team modban es en mindezt ket dologra tudom visszavezetni:
    kisebb reszben a kulonbozo userek kapcsolatanak valaszideje befolyasolja, de 2016/17-ben ennek mar tenyleg csak marginalis jelentosege kellene legyen. Az egyoldalu lag pedig szamomra egy ertelmezhetetlen fogalom, de borzaszto bosszanto jelenseg.

    Ennel van egy sokkal komolyabb problema, megpedig az EA a penzert vasarolhato Fifa pontok miatt uzletileg erosen erdekelt abban, hogy ne engedjen a "csucsra" jutni. Mert abban azert egyeterthetunk, hogy amikor nyersz egy DIV1-et, akkor ott nagyjabol megszunik a kihivas a jatekban. A Fifa-sorozat profitjat manapsag mar egyre inkabb a mikrotranzakciok jelentik, az a tizenvalahanyezer forint, amit magaert a jatekert fizetsz, jellemzoen csepp a tengerben a Fifa pontok altal befolyt bevetelekhez kepest.

    Szoval a lenyeg az, hogy muszaj belenyulniuk valamilyen szinten a jatekmenetbe, mert maskulonben hipp-hopp ki lehetne maxolni a jatekmodban levo lehetoseget, igy viszont ujra es ujra jatszani - es remenyeik szerint - vasarolni is fogsz. Es ezzel egyebkent meg semmi gond nem is lenne, HA!

    Es ez itt egy tenyleg nagy HA, ugyanis mindezt meg lehetne ugy is oldani, hogy a jatekos eszre se vegye, hogy manipulaljak a meccseit. De nem ez tortenik. Kisertetiesen ismetlodo forgatokonyvek seasons-ben (2-3 gyozelem, massziv veszto szeria, majd pedig epp hogy megvan a bentmaradas), butava valo jatekosok, ami vedekezesben a nagyobb AI-jelenlet miatt jobban latszik, de tamadasban is visszakoszon szimplan azzal, hogy egyszeruen nem jonnek segiteni, nem indulnak be, stb., kapukat befalazo kapusok, stb, stb.

    Es egyebkent mindezt meg ra is lehetne fogni arra, hogy rinyalsz, mert bena vagy, de a vicc az, hogy az is tokeletesen latszik, amikor TEGED TOL A GEP!!! Akar 5-6 meccsen keresztul. A kerdes csupan az, hogy mi lenne, ha engem sem es az ellenfelet sem tolna a gep?.. Egy franko jatek, de az EA-nek ez penzugyileg ugy tunik, hogy nem eri meg.

    Arrol is meg vagyok gyozodve, hogy pakknyitasnal nagyon sokat szamit, hogy Fifa pontbol vagy pedig coinbol(SBC-bol) veszed, amiert kvazi a Fifa okoszisztemajaban megdolgoztal. Utobbiakbol sokkal nagyobb esellyel lehet normalis lapokat nyitni, mint Fifa pontokbol, ami igazabol csak arra jo, hogy a jatek elejen az elso normalis csapat osszehozasat gyorsitja fel.

    tldr: uzleti okok miatt nem fair a FUT jatekmenete.

Új hozzászólás Aktív témák