Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    Hát, ilyen sem láttam még mint amit nemrég tapasztaltam :D
    Ugye full francia csapatom van, és elöl egy 86-os IF Lacazette és egy iMOTM Fékir volt. (felállás 3-5-2)
    3. divben vagyok, és vagy 25 meccset lejátszottam, és Lacazette-l nem akart menni. Fékir Istencsászár, olyan csavart rúgásai vannak hogy én is csak nézek hogy milyen gólokat adok vele. Lacazette viszont futni tud, vagyis azt tudok vele,az oké,de a befejezés általában nem ment be(csak ritkán), csavart rúgás, távoli rúgás vele nem megy. (nem is jó ebben).
    Úgyhogy eladtam szépen, mivel 240k-t nem ér, NEKEM.

    Na, és viccből, "próbaképp", jóformán elkeseredettségemben megvettem a helyére a Monaco-s IF Germain-t, kemény 14k coinért. Az a durva, hogy sokkal jobb nekem :C Általában mindent befejez, a sebessége is oké, játékban olyan 84-85-nek tűnik (Smallingot pl lefutottam).16-os környékéről a curve rúgások nagyja része bemegy, és ez fontos, mivel ez az egyik legnagyobb fegyverem.
    Ja, és olyan passzokat tolok vele mint egy vérbeli 90PAS-os CAM-mal.
    Úgyhogy 20 meccs után is megy vele, sokszor megmentett a góljaival. Úgyhogy ő lesz Fekir párja :D

    Ja, és megtaláltam mögéjük a tökéletes CAM-ot: IF Ben Yedder. Bitang.
    Valószínűleg meglesz a feljutás a 2. divbe, a Yedder-Fekir-Germain triónak köszönhetően főleg.

    Mással is előfordult már ez, hogy egy 250k-s hiperszuper játékos nem adta, de egy 15k-s, aki állítólag mindenben gyengébb, igen? :Y
    Lehet velem van a baj.

    Edgar2621: Ja, biztos durva lesz, (ha lesz).

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák