Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Drizzt #8 üzenetére

    Sehogy. Max annyit, hogy ne bízz az emberekben, mert ...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Icewind

    aktív tag

    válasz Drizzt #8 üzenetére

    Mért, elrejteni könnyebb? Képzeld ha neadjIsten több ilyen dolog is történik, és mindent csak bedobsz egy ''ládába''.
    Nem azt mondom hogy ezekre kell gondolni, mert nem, de szerintem nem az a megoldás, hogy inkább ''elmenekülünk'' a dolog elől. Nem kell erőltetni a ''megemésztést'', de... nehéz téma, velem is történtek már rossz dolgok, de úgy igazán semmit sem akartam még elfelejteni.

    Volt egy kapcsolatom, ami a második felére elég csúnya lett, nyáron azon gondolkodtam hogy miként öljem meg magam. És ez nem amolyan kis szerelmi csalódás volt, elég bonyolult story... a lényeg hogy nem akartam félretenni és mással foglalkozni - pedig megtehettem volna - inkább szendvedtem, rengeteget szenvedtem, minél mélyebbre merültem ebben az egészben, és egyre mélyebben éltem meg.
    A mai napig nem bánom, ezzel is több lettem, erősebbnek érzem magam.
    És 250 A4es oldal született belőle. Majd egyszer kiadom :)

    De lehet hogy csak én vagyok ilyen mazoista :DD

    Rendben, módosítom a fentebbi hozzaszólásokat: Szerintem alapvetően jobb mindent megemészteni és megérteni, de (!) vannak olyan emberek, akiknek jobb, hogyha inkább elteszik - legalább néhány évre - magukban, mert a fájdalom túl erős.
    Magam részéről meg állítom, hogy mindent el lehet fogadni, csak rengeteget, rengeteget kell foglalkozni vele, millió oldalról megszemlélni, mire megértjük, mért történt, vagy elfogadjuk valahogy.

    Tudod nekem az az alapelvem, hogy semmi sem lehetetlen, csak lehet, hogy sosem találjuk meg a módját :)

    Üdv

    Ice

Új hozzászólás Aktív témák