Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Tom5 #34 üzenetére

    Na, akkor én is meséljek valamit? Mert volt pár ilyen sztori... Először ami ilyen barátságos volt, az kb. 4 éve kezdődött, s két évvel ezelőtt sikerült letennem róla... Az is csak annak köszönhető, hogy máshova költöztem... Hát, annál a csajnál is voltak ilyen jelek felém, s én is szépen felmorzsolódtam...(tudod ilyen, bárcsak veled lettem volna, s nem azzal a sráccal, meg ilyen szövegek)... Aztán amikor átköltöztem, egy idő után megtetszett egy csaj egy ideig, de mivel megtudtam, hogy 7 éves kapcsolata van, nem rondítottam bele a dologba... Aztán megismertem egy másik csajt, na bele szépen lassan nagyon beleestem... Végül is nem alakultak rosszul a dolgok, de soha nem jöttem vele össze, bár volt olyan alkalom, amikor közel álltam hozzá(legalábbis azt hiszem, ehe), aztán így mentek a dolgok... Közben a másik csaj szakított a barátjával egy harmadik srác miatt, aztán abból nekik nem lett semmi... Aztán pár hete már eléggéközvetlen volt velem a lány, folyton átölelt, ilyesmi, megfogtam a kezét, bár igazából nem akartam végülis semmit, így ennél tovább nem is mentem, de ugyanebben a buliban felbuklkant egy srác... Nah, az a csaj, akibe nagyon beleestem, sajnos túl jóban van ezzel a sráccal. :( És főleg azért idegesítő, mert azért ezt a lányt sem csak úgy a távolból figyelem, hanem mindig táncolok vele, ilyesmi, aztán mégis, nahh mindegy, áhhhh, elegem van... Amúgy tudja, hogy szeretem, dehát ezt nagyrészt ki is mutatom... Mondjuk most szilveszter jó volt. Az utóbbi időm egyik legboldogabb pillanata volt, amikor vele lassúztam(persze igen, nem voltunk épp józanok... :D), dehát úgyse lesz ennek se semmi folytatása... Váhh, elég már! :(

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák