Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n0tr3adY81

    aktív tag

    válasz pokers #445 üzenetére

    A héten jött ki az API Documentation. GE-ből egy 8.1beta verzió van.

    Ne keresgéljetek még modokat. A normális tesztelt modok csak az official modhub-on elérhetőek, viszont a QA Team már szabadságon van. Majd jövőre. Tessék addig beérni a gyári gépekkel.

    Az ilyen fsportal, fsmods meg a f@szom tudja linklopó oldalakon ömlesztve találjátok a szart. Ha onnan szeditek a modokat, ne csodálkozzatok, ha nem működnek. Jelenleg ugyanis az van, hogy HIBÁTLAN modot csak a tényleg hozzáértő modderek tudnak csinálni; ők viszont NEM fogják kitenni publikus megosztóre a hivatalos modhubon kivül.

    Az ilyen GE-vel xml konvertálós vérpistike12dzsóndirnyóócerrtanyasiedisön modok egytől egyig szarok jelen pillanatban.

    Türelemmel kell lenni, egy fél év és lesz egy fasza jó FS19. Mert a modding alap az kurvajó. És ebből TI, játékosok fogtok profitálni ;)

    Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

  • Zsolt1966

    tag

    válasz pokers #445 üzenetére

    Én letöltöttem már jó sok modot ami nekem tetszik és ezidáig hibátlanul működnek.

    Persze sokminden hiűnyzik még amit régebben használtam, de azért nem vagyok annyira elkeseredve.

    Az tény hogy a munkás össze vissza kocsikázik,
    Viszont ez a tereprendező sem az igazi mert nem veszi figyelembe a partokat. És nem tudok vele ferde domborzatot csinálni. Ha egy domboldalon használom akkor mögötte szakadék lessz.

    Viszont rengeteg föld hibás, vannak olyan földek ahol búza után vetettem kukoricát és a tábla több pontja foltos maradt, Vagy a burgonyaföld ami szintén több pályán használhatatlan.

    Én most úgy csinálom hogy megveszem a földet, ültetek rajta mindent majd eladom, így tudom tesztelni hogy melyiken mit érdemes hibamentesen ültetni és aratni.

    Viszont az állat tartás az tetszik. Mindegyikból van egy kis telep.

Új hozzászólás Aktív témák