Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    Érdekes dolgok vannak erre felém...a kizárt segédem,!!!végleg!!!!!felfüggesztették,pedig azon ,csak napi 1 aratást toltam hossszúérésű növényekből.A legszebb,hogy az egy kollegámé volt 3 hónapja adta át.és ő verte bele a lóvét rendesen,csak én tettem helperre a tanyát(még jó ,hogy cserenapon átmentettem róla minden értékeset......A többi 4 még üzemképes, Legalább addig a 2 hétig teleszerválom őket csatnival és menek a főfarmra majd,ha lesz megint...Róbert gida (aki az adminom) mai levele
    Tiltott program használat miatt a fiók két hétre zárolva lett. A fiók feloldására leghamarabb 2012.12.23-án van lehetőség, amennyiben aznap felkeresel minket a feloldás ügyébenRemélem, tudtam segíteni a kérdéseddel vagy a problémáddal kapcsolatban. További jó szórakozást kívánok a játékhoz!
    ***Békés, meghitt karácsonyi ünnepet, valamint sikerekben gazdag, boldog új évet kíván a Bigpoint!***
    Na a vastag részt vedd komolyan,mert nem tudom figyelemmel kisérni,a kizárt farmok tiltásának idejét! Ha nem jelentkezel nem aktiválom,vagy csak később,de csak ha jelzed,ellenkező esetben kieshet a farmod a rendszerből......

    Na nálam ez a helyzet a főfarmmal....
    Reklamáció nincs,csak vitázhatsz a semmiért,jogorvoslat stb.esélytelen,,az van amit mondanak.....Egyébként azokat figyelik külön progival akik a 2 órát becopták kb 1 hónapja már......Ez meg a fenti fórumon olvastam az ottani modik nnem kis flegmasággal viseltetnek az ügyben.....

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák