Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz batman91 #1292 üzenetére

    Attól függ. Az Epic Store-ban a 3000 Ft-os kuponnal + eleve akciós áron megéri a teljes kiadást megvenni.

    Az ünnepek alatt ruháztam be rá.

    A zombis és a marsi DLC nem tűnik érdekesnek, nem is sokat játszottam velük. A vietnami viszont tetszett. Picit monoton, nem túl változatos, de végülis ez érthető is. Lelőnek a helikopterrel, és a dzsungelen át el kell jutnod a kivonási pontra. Közben lehet irtani a vietkongot, foglyokat kiszabadítani. Ha amerikai katonát szabadítasz ki, veled is tart, annyira nem is haszontalan társak.
    Játékmechanika egy az egyben az alapjáték, valójában csak a skinek újak. De a dzsungel tetszetős, szép a táj, kevés a vietnami háborús játék, a hangulat meg rendben van.
    A feladatok nem túl bonyolultak, kisebb falut, helyőrséget felszabadítani, légvédelmi állásokat kiiktatni, lehet kérni légicsapást is. Vannak bunkerek, alagutak, aknavető állások.
    Viszonylag hosszú (olcsó FPS DLC-hez képest), 4-5-6 órás kaland.

    Amit sose fogok megszokni, és ez minden játékban így van, hogy ha egy ellenség jobban védett, erősebb páncél, golyóálló akármi, nehézfegyverzet, akkor a sisak nélküli csupasz feje is erősebb, mint a gyengébb rohamsisakos alap katonának. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz fcbarca #1302 üzenetére

    Nincs külön Epic verzió, sima UPlay-est adnak ott. Az Epic kliens nem is kell a játékhoz vásárlás, regisztrálás után.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák