2018. október 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Far Cry 5

Az eddig cikkek/előzetesek a játékról:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Célplatformok:

PC
PlayStation 4
Xbox One

Megjelenés napja:

2018. február 27

A topik a PC-s részlegen lett létrehozva, de ugyanúgy diskurálhatnak itt a PlayStation 4-es és Xbox One játékosok is.

Live-Die-Respawn

(#2) modd3r válasza oriic (#1) üzenetére

modd3r
(őstag)

Köszi. Várós nagyon!

(#3) hitvanyalak

hitvanyalak
(senior tag)

Nem is értem. A Primal kivételével mindegyikkel játszottam. A 3-4-el kifejezetten sokat. Aztán kijött a Wildlands az én kis játszóterem. Most meg itt van ez és az elején morogtam is,hogy ugyanaz. Erre elkezdett érdekelni és valószínűleg meg is veszem. Valamit tudnak az Ubinál :D

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#4) RangerFox válasza oriic (#1) üzenetére

RangerFox
(PH! addikt)

Várom szeretettel, a 3/4 nagy kedvencem.

(#5) customer114

customer114
(senior tag)

Ha ebben is akkra hitboxa lesz a dolgoknak, mint a primalban a mamutnak akkor nekem sajnos felejtős. :D

szerk.: de említhetném a 4 kiábrándító befejezését is :)

[ Szerkesztve ]

(#6) koncsik válasza RangerFox (#4) üzenetére

koncsik
(PH! addikt)

+1 :K

(#7) front3r válasza oriic (#1) üzenetére

front3r
(őstag)

Nekem részletesebbnek tűnik a világ, ami segítheti azt, hogy hosszabb távon ne legyen unalmas. Ezért érdekel.

LG OLEDB7V | PS4 Pro/Xbox One X | Note 8

(#8) #96349952

(törölt tag)

A Primalt kihagytam - marhára nem csípem ezt az őskorszaki szitut - de ezt már bejelentéskor előrendeltem. Mondjuk szerintem kissé elcsúszott a koncepció, mert nem hiszem, hogy éppen a hc keresztények jelentenék mostanság a legnagyobb veszélyt a demokráciára, vagy bármire, de ki tudja, lehet, hogy ügyes modderek aktualizálják majd a dolgot. :D

Az összes FC-t nagyon bírtam (Primal kivétel), el kell fogadni, hogy ez egy olyan brand, aminek van egy saját játék mechanikája ami időről-időre visszaköszön, viszont különböző helyszínekkel, sztorival és fejlesztésekkel, izgalmas térképekkel. Ehhez kell egy kis felfedező szellem is, hogy élvezni tudd mindegyik epizódot.

(#9) koncsik

koncsik
(PH! addikt)

(#10) stoon

stoon
(őstag)

nagyon várós! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!! http://hardverapro.hu/apro/elado_szeretett_autohifim_hifonics

(#11) koncsik

koncsik
(PH! addikt)

PS4 store-ban van egy ingyen (nem túlságosan) dynamic theme már...

(#12) sylex1

sylex1
(őstag)

Gépigényről lehet már valamit tudni? :U

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#13) k-adi

k-adi
(PH! kedvence)

(#14) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Far Cry 5 - 20 perc open-world gameplay

[link]

Live-Die-Respawn

(#15) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Elhalasztották a premiert egy hónappal. ÚJ megjelenési dátum március 27.

Live-Die-Respawn

(#16) koncsik válasza oriic (#15) üzenetére

koncsik
(PH! addikt)

Minnél később, annál jobb... reméljük :DDD

(#17) k-adi válasza koncsik (#16) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

még kell egy kis idő mire kitalálják melyik szeletét vágják ki a játékból dlc-nek..... :U ;]

(#18) koncsik válasza k-adi (#17) üzenetére

koncsik
(PH! addikt)

:DDD a huncut mindenüket :K

(#19) ot93 válasza k-adi (#17) üzenetére

ot93
(senior tag)

vagy inkább az a kérdés, hogy melyiket hagyják benne az alapjátékban... :D ;]

Emax drón csapágy RS2205-2300KV RS2205-2600KV + Canon Mx435 nyomtató donornak vagy javításra + Sony HDR-AS20 akciókamera + egyéb kínai cuccok eladók... :)

(#20) k-adi

k-adi
(PH! kedvence)

(#21) Đusty válasza oriic (#15) üzenetére

Đusty
(őstag)

Ok. de akkor az első hozzászólásnál is javítani kellene :)

(#22) Zsoxx

Zsoxx
(senior tag)

FC4-ben is csak multis mapokat lehetett létrehozni az editorral, ugye? FC5-ben vajon várható fejlődés ezügyben?

https://youtu.be/2VB_uz6G6C4?t=18s

(#23) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(senior tag)

Sziasztok!

Rendelt elő esetleg valaki 576-tól Far Cry 5-öt?
Én tegnap este, viszont semmilyen igazoló mail nem jött róla. Dobtam nekik egy mailt délelőtt, arra meg válasz nuku. Gondoltam megkérdezem már, ha esetleg rendelt valaki, kapott-e levelet. :)

(#24) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#23) üzenetére

SH4D0W2011
(senior tag)

Mindegy, már nem aktuális.

(#25) ot93 válasza SH4D0W2011 (#24) üzenetére

ot93
(senior tag)

Én is tervezem náluk előrendelni (mert ha jól láttam náluk van olyan előrerendelői ajándék, amit máshol nem hirdetnek :) )
lett valami fejlemény az ügyben? (ha én is náluk rendelném akkor tudjam :) )

[ Szerkesztve ]

Emax drón csapágy RS2205-2300KV RS2205-2600KV + Canon Mx435 nyomtató donornak vagy javításra + Sony HDR-AS20 akciókamera + egyéb kínai cuccok eladók... :)

(#26) SH4D0W2011 válasza ot93 (#25) üzenetére

SH4D0W2011
(senior tag)

Nem, azóta sem jött válasz az e-mailemre. Én meg vagyok olyan szemét, hogy tojok rájuk, megrendeltem ugyanazt ( Gold Edition bögrével, szerintem nagyon jól néz ki, akarom! :D ) a Konzolvilágnál, ott perceken belül jött visszaigazolás, így kicsit nyugodtabban vagyok, mint úgy semmi nélkül. :) Gondolkodtam egyébként a Deluxe változaton is, az sem rossz, térképpel meg zenei CD-vel, de végül inkább a Gold lett. Te melyiket tervezed? :)

(#27) ot93 válasza SH4D0W2011 (#26) üzenetére

ot93
(senior tag)

Én az alap változatot néztem csak, az is épp elég drága :D aztán pont pár napja jött promóciós email az 576-tól, hogy már előrendelhető és többek között bögrével is kapható. Na az nekem is megtetszett és aznap csak 576 oldalán láttam bögrével. De aztán ahogy most néztem, már a konzolvilágnál is van. Ők úgyis szimpatikusabbak meg ugyanannyiba is kerül mindkét helyen, ezért előreláthatólag a konzolvilágot választom :D De még egyenlőre nem adom le a rendelést...

(#28) SH4D0W2011 válasza ot93 (#27) üzenetére

SH4D0W2011
(senior tag)

Jaja, én is ezért néztem első körben az 576-ot, de így végülis mindegy. :D

(#29) Zsoxx

Zsoxx
(senior tag)

Kissé drágának tűnik nekem ez az 576-os ár (az ajándékok nélküli PC-s). Lehet, hogy a CD Galaxisban olcsóbb lesz.

(#30) Zsoxx

Zsoxx
(senior tag)

Ez mennyire megbízható forrás szerintetek? Gépigény.

(#31) NandorHUN válasza SH4D0W2011 (#28) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

A kijött videók alapján drága ... mivel rendes IA nincs még a játékban :D

(#33) Lendova válasza Zsoxx (#30) üzenetére

Lendova
(fanatikus tag)

"predicted requirements"

Egyelőre figyelmeztetünk...de legközelebb egyenlőre darabolunk.

(#34) gyimger válasza SH4D0W2011 (#32) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Persze sosem lesz egy teljesen "más" játék, de legalább többnek tűnik, mint egy Far Cry 3.2. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Várom a megjelenést.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#35) Zsoxx válasza Zsoxx (#29) üzenetére

Zsoxx
(senior tag)

A CDG-ben is 18.900 lesz az alap verzió.

(#36) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(senior tag)

(#38) VikMorroHun válasza SH4D0W2011 (#26) üzenetére

VikMorroHun
(tag)

A biztonság kedvéért küldj nekik egy levelet, hogy lemondod a múltkori megrendelésed. Nehogy az legyen, hogy egyszer csak elküldik a fizetési kötelezettséggel megrendelt játékot, és vagy elállsz a vásárlástól, de saját költségeden kell nekik visszajuttatnod a bontatlan csomagot, vagy nem veszed át, és mehetsz a bíróságra.

Oppressorral, dune buggyval nem dudálunk. :)

(#39) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(senior tag)

Far Cry 3 Classic Edition - PS4-re és Xbox One-ra jön a sorozat egyik legjobb része - A nyáron önállóan letölthető lesz, de aki már korábban játszana vele, annak lett még egy oka, hogy lecsapjon a Far Cry 5 szezonbérletére.

(#40) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(senior tag)

(#41) oriic válasza SH4D0W2011 (#40) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Az a gáz, hogy az SP pakk tartalmát jobban várom mint az alapjátékot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#42) ot93 válasza oriic (#41) üzenetére

ot93
(senior tag)

Hát igen, ezek a sp tartalamak elég várósak :D remélem nem rontják el őket.

(#43) koncsik válasza SH4D0W2011 (#39) üzenetére

koncsik
(PH! addikt)

Az FC3 a Season Pass részeként ingyen lesz vagy csak letölthető 1 hónappal korábban?

(#44) ot93 válasza koncsik (#43) üzenetére

ot93
(senior tag)

én úgy értelmeztem, hogy egy hónappal előtte letölthető lesz és a season pass része lesz, tehát a fc5 megjelenése előtt már játszhatsz, ha addigra lesz season passos digitális előrendelésed (pl. uplay-es) akkor játszhatod is.

[ Szerkesztve ]

(#45) Németh Péter válasza ot93 (#44) üzenetére

Németh Péter
(őstag)

Na várj, nekem június 10-e óta megvan a gold edition, amiben van sp. Akkor játszhatok már a FC3-al? Na mindjárt kipróbálom...

(#46) SH4D0W2011 válasza ot93 (#44) üzenetére

SH4D0W2011
(senior tag)

Én inkább úgy értelmezem, hogy nyáron jön valamikor az FC3 külön, de a Season Pass tulajok ehhez a még nem konkrét nyári időponthoz képest egy hónappal korábban megkapják, ingyen.

(#47) oriic válasza SH4D0W2011 (#46) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen, ez a lényeg. Nem tudni még hogy mikor jön a Far Cry 3 Classic Edition. Annyi a hivatalos infó, hogy valamikor nyáron, a season pass tulajok pedig ehhez a dátumhoz képest egy hónappal korábban kapják meg.

Azt azért se felejtsük el hogy a Season Pass-ban lévő mini- játékok nem a Far Cry 5 megjelenésével lesznek elérhetőek, hanem valamikor az idei év során.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48) Németh Péter válasza Németh Péter (#45) üzenetére

Németh Péter
(őstag)

Megnéztem, még nem lehet játszani FC3-al, hiába van meg a SP. Szóval valószínű az lesz, amit a többiek is írnak.

(#49) ot93 válasza Németh Péter (#48) üzenetére

ot93
(senior tag)

Ja én úgy értettem, hogy a fc5 megjelenése előtt egy hónapppal játszhatsz már, mert én azt hittem, hogy a fc3 az fc5 előtt jelenik meg egy hónapppal... de akkor félreinformálódtam eléggé (most vissza is olvastam a cikket, hülyeséget beszéltem). :)

[ Szerkesztve ]

(#50) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.