Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Kareszovics #3 üzenetére

    Tökéletesen egyet értek veled.

    Sirandrish: A topic-indító, első hsz.-t szerintem érdemes volna bővíteni, leginkább azok számára, akik nem ismerik annyira ezt a címet. Itt van néhány hivatalos információ, amiket be lehetne írni:

    Fejlesztő: Ubisoft Montreal
    Kiadó: Ubisoft
    Platformok: PC, Xbox 360, PlayStation 3
    Grafikus Motor: Dunia Engine ( A Far Cry 2 motorja, DirectX 11 támogatással kiegészítve és alaposan feltuningolva)
    Műfaj: Open-Sandbox jellegű FPS
    Gépigény: még nem ismert
    Megjelenés: 2012.09.07. (Németországban 2012.09.06.)

    Ezenfelül nem ártana elmagyarázni szintén az első hsz.ben, hogy senki ne várjon egy Far Cry 1 remake-et, mert ez teljesen más lesz. Jellegét tekintve a 2. epizódhoz lehet majd hasonlítani. Ez alatt azt értem, hogy nem a hagyományos lineáris egymás utáni "pályák" jönnek, hanem itt adott egy hatalmas, teljesen szabadon bejárható terület, ahol a játékos saját stílusa szerint hajthatja végre a küldetéseket. Ilyen a Far Cry 2 is, de az Afrikában játszódott, míg a 3. epizód visszatér a trópusi szigetvilághoz.

    Egyelőre csak ennyi, majd még írok, ha jön új hivatalos infó, illetve ha eszembe jut még valami, amit most kihagytam. Mivel a hivatalos oldalt már belinkelted, így ezt a lépést kihagytam, felesleges volna kétszer belinkelni.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák