Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozo2001hu

    tag

    Sziasztok!

    2018 decembere óta van meg a játék PC-re, kisebb nagyobb megszakításokkal játszok is vele. Rengeteg dolgot javítottak a játékban ezen időszak alatt, de azért még akad bőven hiba sajnos.

    Az alábbi PC configon játszom:
    i5-7500 CPU, 16GB DDR4 2400 RAM, MSI RX 470 8GB GAMING X VGA, 1TB HDD.

    Hülyén hangzik de mostanra jutottam el oda, hogy találtam egy olyan grafikai beállítás kombinációt, amellyel tűrhetően fut a játék (fullHD felbontáson javarészt 60fps-el), ezért írok ide hátha segítek ezzel másoknak is:

    A Window mode maradjon Borderless Window, a preset legyen MEDIUM (a Fade csúszkák beállítása miatt) ezután kilép/belép.

    Ezt követően a Quality beállítások mehetnek vissza HIGH-ra, a Shadow Distance pedig LOW-ra.

    [link]

    Valamiért egy idő után a VGA kártya ventillátorai extrém módon felpörögnek, ezért az MSI afterburner programban a ventillátorokat leszabályoztam 40%-ra, így halkabb a PC és nem melegszik túl a kártya sem.

    [link]

    Nem tudom másnak mi a tapasztalata, de sajnos ez a grafikus motor nagyon optimalizálatlan, kár mert maga a játék nem rossz szerintem.

    Ha esetleg valaki szeretne játszani csapatban szívesen állok rendelkezésre (id: zozoquartz), az I Am Become Death küldetéshez jó lenne segítség, mert ez egyedül nehéz lesz úgy látom. :)

    Jelenleg LEVEL 52 vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák