Új hozzászólás Aktív témák

  • xatos3

    senior tag

    válasz #74018560 #231 üzenetére

    nálam így néz ki

    (#233) Deskdiver úgy vettem észre hogy túlnyomó többségben olyan emberek szidják a legtöbb bonyolult szerepjátékot, akik egyszerűen nem értik a mögötte rejlő tartalmat meg a LORE-t.
    Egyrész nem is tudnak angolul, másrészt lusták olvasni, valamit nagyon megterhelő nekik megérteni összefüggésében a játék elemeit

    aztán óbégatnak hogy miért nincs olyan kinézete mint a crysisnak, a doomnak, a wolfeinsteinnek, a battlefieldnek és még sorolhatnám

    ezek között is akadnak jó kalandok történetek (már amelyikben) de beltartalomban szerintem a fallout játékokkal csak a stalker tudja felvenni a versenyt

    a metro 2033at pont a 2 véglet közé tenném, talán a 3ik része majd elcsípi a fallout összetettségét.

    persze ebből a

    "aki nem is érti hogy mik a fallout értékei az a leghangosabb"

    -szerű esszéből egy egész társadalom pszihologiai értekezletet lehetne írni, szerintem a lényeg benne van az eddigiekben :D

    [ Szerkesztve ]

    [Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Új hozzászólás Aktív témák