Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Htibimor #4336 üzenetére

    Tipp: a whiskeyt nem érdemes meginni, én inkább elteszem a workbenchbe mert a grape mentants alap összetevője, és a grape mentants sokkal többet ad. Illetve azt vettem észre whiskeyböl nincs az a nagy bőség , nem túl sokat találtam eddig, ezért ha látsz boltosnál, érdemes venni! Sajnos a településeiden építhető lvl3as bár sem árul whyskeyt. Nézd meg a cooking stationben meg a chemistry stationben mik vannak, melyik szer mit ad, és miből tudod legyártani. Így látni fogod mit érdemes gyűjteni :) Én gyógyszereket sose adom el amúgy, lehet nélkülük is játszani de jön más forrásból is elég pénz. Én buffoutot szoktam használni ha két tűz közé kerülök mert növeli a védelmem, radx meg radaway szintén hasznos felszerelés, de radx helyett érdemes beszerezni egy hazmat suitot, az hosszú távú megoldás ;) Buffoutnak van egy erősebb verziója , azt hiszem buffjet. A jet szintén segít ha húzós a helyzet, Illetve egy igen erős szérumot tudsz szerezni életed hátralevő részére ha Cabot House küldetés teljesítésénél a végén a csini fejdíszes hapit támogatod :DDD ;)

    Apropó boltok: tudtátok hogy a megfelelő eladóval lvl4es boltot is tudsz csinálni? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák