Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz bitpork #422 üzenetére

    A kezdetben valóban ígéretes Jericho egy unalmas családregény lett kb. a 4. rész után, máig bánom, hogy rászántam az időt arra a sorozatra. Jóformán semmi nem történt benne, csak rinyált mindenki jobbra-balra. Halálosan untam.

    És hogy a kockák lennének egy esetleges nukleáris háború utáni kor titánjai? Hmmm... Nehéz elképzelni, ahogy a totál elkényeztetett, monitorsápadt 20 kilós kis figurák érdemben felvennék a kesztyűt a szélsőségessé vált környezeti kihívásokkal szemben, hiszen ez esetben már nem csak gombnyomogatásról meg egérmozgatásról lenne szó... Szerintem az elsők között lennének, akiket lenyomnának, és ők lennének az elsők, akiknek egy kannibál szekta nagy élvezettel szopogatná le a vékony húsréteget a kalciumhiányos csontocskáiról.

    (Arról meg ne beszéljünk, hogy egy tényleges atomháború után olyan állapotok uralkodnának, amihez képest Wasteland egy mennybéli komfortzónának számítana...)

    A trailer meg szép és hangulatos, sajnálatos, hogy ennek semmi köze nem lesz az ingame minőséghez. Ha ilyen lenne a grafika, a játékosok 90%-nak a gépén meg sem moccanna...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák