Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz pomk #3010 üzenetére

    Az XP nem szintfüggő, eleve úgy kezded a játékot hogy az intelligencia perket maximumra állítod és akkor adja a legtöbbet ellenfélért és küldetésért. Aki alacsonyan hagyta az inteligenciát annak több időbe telik a fejlődés ennyi!
    Ha megcsinálod a küldiket alacsony intelligenciával elpazarolod őket és hamar befejezed a játékot...

    Korábban írtad hogy nem mentél neki 10 es szinten 15+ ellenfélnek! Ez nem egy agyalágyult MMO mint pl. a wow, itt okoskodni kell, idő lassító, ellenállást-erőt-fókuszt növelő, elenfelet mérgező, bénító stb. szerekkel, injekciós tűket kilövő puskával, aknák telepítésével amikbe majd az ellenfelet bele vezeted, így akár 45-ös szintű dögnek is neki lehet menni!

    Én mázlival szereztem egy dupa sörétest aminek az extrája hogy 20% hogy lecsonkítja az ellenfél egyik lábát, így néhány lövésből megsántítottam egy 40+ szintű Deatchclaw Alpha hímet és utána már csak a fejét kellett csapkodni, lényegében ez ilyen formában egy Jolly Joker szuperfegyver, hiába kerget egy óriás ha lesántítom... :DD

    De a fegyver perkekben, robbanószereknél is is, az utolsó fokozatokon adja a "lesántítás esélyét % ban megadva", ezért érdemes már az elején egy fegyvertípusra gyúrni!

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák