Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Restart®

    tag

    Sziasztok! A tesóm meghalt és szeretném emlékoldallá alakítani facebook profilját (szeretné a fene, de most ebbe nem mennék bele). A fecebookon jeleztem az igényemet (profil belinkelése, feltöltöttem a külföldi és a magyar halotti anyakönyvi kivonatot). Erre a face a következőt írta vissza:
    "Hi XY
    Őszinte részvétünk.
    A fiók emlékoldallá alakításához Csatold válaszodhoz a gyászjelentés, az emlékkártya vagy a szeretted elhunytát igazoló más okmány beolvasott képét vagy fényképét annak igazolására, hogy szeretted valóban elhunyt. Az okmányokon szereplő adatoknak egyezniük kell a szeretted fiókjához megadott adatokkal.
    Az emlékoldallá alakított fiókokról a Súgóközpontban található bővebb tájékoztatás:
    https://www.facebook.com/help/1017717331640041?ref=cr
    Együttérzésünk a gyászoló családnak. Az esetleges kérdések megválaszolásában rendelkezésedre állunk.
    üdvözlettel:"
    Válaszul megint elküldtem nekik a fentebbi doksikat. Erre ma megint ez a levél várt. A kérdésem a következő: mi a csodát kell még beküldenem nekik? A névegyezésnél beleköthetnek abba, hogy a tesóm a face-n nem használta a második keresztnevét, de a doksikban szerepel az? Van bárkinek is tapasztalata ez ügyben? Köszönöm a segítséget!

    "A vörösbor fáj, de azt mondja: "Jó lenne élni!" Ha többet iszol, így szól: "Élni kell!" Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: "Élni fogsz!" És ez akkor is szép, ha nem igaz." Rejtő Jenő

  • Restart®

    tag

    válasz AssAssynn #28368 üzenetére

    Köszi (a gyors választ)! Teljesen értetlenül és tanácstalanul állok az ügy előtt! Ha a hétvégén lesz egy kis időm, bepróbálkozom ezzel (amit ajánlottál).

    "A vörösbor fáj, de azt mondja: "Jó lenne élni!" Ha többet iszol, így szól: "Élni kell!" Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: "Élni fogsz!" És ez akkor is szép, ha nem igaz." Rejtő Jenő

Új hozzászólás Aktív témák