Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyi.mTs

    addikt

    válasz Misi1979 #3279 üzenetére

    "Ott tartunk, hogy közösséggé nőttük ki magunkat ötvenpárezer taggal. Jelenleg kb napi 400 ember csatlakozna egyébként, jó, ha harmadukat be tudjuk engedni."

    Mik a leggyakoribb okok az elutasításra?

    [ Szerkesztve ]

  • resool

    aktív tag

    válasz Misi1979 #3279 üzenetére

    Csak röviden írok, semmi vita szándékkal, összességében a pozitívumok vannak többségben nálam is.
    Örülök, hogy létrehoztad és nagyon felpezsdítette a magyar órás életet, sok dolgot szerintem nagyon remekül csináltál és jó, hogy van egy ilyen óriási magyar fb csoport, de szerintem arra is figyelnetek kéne, hogy kik árulnak a csoportban, nem csak az számít, hogy az óra eredeti-e, hanem az eladók megbízhatósága vagy hozzáállása.

    Én kicsit akkor vesztettem el a bizalmam bennetek/a csoportban, amikor a nyilvánvalóan kétes hozzáállással rendelkező neppert bevédtétek a kártyahamisításos ügyben, állandó panaszok és problémák és az illető még mindig tag csoportban, nem tudom pontosan hány accounttal. Még én lettem lehordva, hogy mit ugrálok, mikor ti is tisztában voltatok vele, hogy mi is folyik a háttérben.

    Valamint a beépítéses téma is szerintem túl sokáig húzódott. Mivel mint említetted is, óriási a csoport és nagyon is befolyásoló tényező az emberek véleményalkotásában, teljesen elment egy olyan irányba a csoport, hogy szinte pár emberen kívül (ők is hamar tiltva lettek) alig volt olyan ember aki felhívta volna mások figyelmét, hogy ez nem egy olyan dolog, amiben bármi értékelhető lenne. Sőt teljesen törvénybeütköző. Örülök, hogy végül engedtetek a szorításon és a változtatások által közelebb kerültünk -mi, a csoport tagjai- egy jobb állapothoz.

    [ Szerkesztve ]

  • WiZARD

    addikt

    válasz Misi1979 #3279 üzenetére

    (Bár fordított esetben kb válasz nélkül törölve lenne a post a FB csoportból, ez nem az a hely, inkább válaszolok...)

    Szerintem nincs gond a vélemény nyilvánítással, persze ez többnyire negatív, de szerintem ez nem azért, hogy savazás legyen, hanem azért mert kevesen postolnak csak azért, hogy valamit dicsérjenek.
    Problémákról szerintem lehet és kell beszélni, akár úgy is, hogy semmi közünk nincs a csoporthoz, max haszonélvezői vagyunk. Hogy ezt egyáltalán elolvasod-e, utána foglalkozol-e vele az a Te dolgod. Én személy szerint belefáradtam, hogy változtatni akarjak dolgokon (mert reménytelennek látom - ott volt a beépítéses téma, elég nehezen lett bármi változás), de attól még van véleményem.

    A hamisítványok visszaszorításának nagyon örülök, ez tényleg úgy tűnik, hogy sikeres volt.

    A csoportot én úgy látom (lehet, hogy rosszul), hogy jelenleg leginkább a jelenlévő 20-30 nepper érdekét szolgálja 90%-ban, és a másik 49900 tag csak bámészkodik, néha 1-1 órát meghirdet, amit utána vagy megtalálnak vagy nem. Mert ő nem fogja egész nap uppolni (újrapostolni) arc nélkül, a felesége neve alól, stb. Keresőt meg nem használ senki, mert minek...

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Misi1979 #3279 üzenetére

    "Szóval jelenleg ott tartunk, hogy egyesek egy ilyen csoportot és alapítóját, engem és segítőimet savazzátok, kritizáljátok."

    vs.

    "Persze, hogy törölve lesz, hiszen nem mindegy, hogy 5x ezer ember előtt generálsz vitát valamiről, vagy egy zárt közösségben teszed azt, mint ez."

    Ebből nekem az jön le, hogy te is külön kezeled a 2 platformot (FB, Ph) - sőt nepper oldalról igény is van a különválasztásra :D - így az itteni dolgok odaáti szankcionálása nem lenne konzekvens.
    Nem vagyok ériintett, így kvázi kívülállóként írom amit.

    btw az "ott tartunk" listára egész jó kis parafrázist lehetne írni ;)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák