Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    Ha lenne x százezer Ft -om, én sem vennék milliós óra márka beépítést. Inkább egy megbízhatóbb középkategóriát újan vagy valami régebbi eredeti órát használtan. Nekem pl a speedmaster az egyik nagy álmom, azt már lehet venni használtan 4-500 körül. Inkább adnék ki ennyi pénzt erre mint akármilyen Patek meg egybéb flancos francia/svácji nevű luxus márka névvel ellátott beépítésért. Ha nincs rá pénzem, nem veszem meg. Kikukázott, összefoltozott Ferrari motorral ellátott "generic" kasztniba épített replika autót sem vennék.
    Persze ettől függetlenül biztos vannak minőségi zsebóra beépítések, de az tényleg nagyon ritka. A lejjebb megnevezett úriember órái pedig tényleg futószalagon érkeznek, legalábbis a hirdetések igen, és ez tényleg aggodalomra adhat okot. Az óra nem csak a szerkezet... azt hiszem ennyivel össze is lehet foglalni. Mindenesetre én megnézem a képeket amikor ilyen hirdetés kerül fel, néha még szép is a végeredmény, de nyilván soha nem vennék ilyet, még akkor sem ha pénzem lenne rá. Aki megveszi az meg használja egészséggel... engem nem zavar, nem az én pénzemből vette... :D Szerintem ennyire "egyszerű" a történet. Horológia szempontból persze értem a "felháborodást", vagyis az ellenérzést, és egyet is tudok érteni a dologgal amúgy... de el tudom engedi a dolgot és tovább tudok tekerni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák