Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz Jahno #94105 üzenetére

    Igazából tök8.
    Rendes korlátozásokat/lezárásokat meg se próbáltak, látszólag nem is akarnak.

    Lehetett menni kaszinóba, mert haveré, lehet menni edzőterembe hisz bárki lehet versenyző, dohányboltba, obiba, tesocba korlátlanul, de ha haverhoz tartozik a kávézó/étterem ("intézményi") akkor oda is mehet bárki, iskola/óvoda is működött szinte végig, és már megvan a konkrét dátum hogy mikor kezdik újra.

    Én egyre kevésbé azokra vagyok mérges, akik a korlátozások alól akarnak kibújni, mert ennek így semmi értelme. Én épp nem tudok kibújni a kávézóval a szivatottak köréből, de ha tehetném akkor hülye lennék nem kinyitni beülősre, teraszosra.

    Mi próbálunk vigyázni magunkra, maszkot hordunk (nem orr alá tolva, rendszeresen kidobva és újra cserélve), oda megyünk ahova muszáj és oda is minimum létszámmal... De ha kimegyünk a gyereket sétáltatni az üres utcára, akkor nem vagyok hajlandó maszkot hordani, akkor épp sportolok (gyaloglok) és készülök az olimpiára. Lehet nem jutok ki, de ha meg se próbálom. :D

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák