Új hozzászólás Aktív témák

  • WildBoarTeam

    aktív tag

    válasz Delila_1 #6431 üzenetére

    Köszi. Igen, így szebb...viszont így a közelítő találatokat (pl.: "bü" esetén Bük-öt és Bükkösd-öt) nem színez be. Bár a megoldás megvan, ennek ellenére.

    Amúgy nekem is lenne pont segítségre szükségem, ugyanis idebent a cégnél kéne összelőni egy készenléti rendet. Az egyik táblában vannak a nevek és a napok, amikor készenlétben vannak, a másikban (pontosabban 3 táblában) meg azt kellene kihozni, hogy a megkötött forma szerint berendezze őket. Egy névhez, az összes dátumot, ha betelt a sor, akkor másik tábla kitöltése ugyanúgy.
    Nekem csak arra lenne itt szükségem, hogy a neveket tartalmazó táblából bepakolja a másikba a névhez tartozó dátumokat. Ehhez hozzá jön, hogy vannak nevek, amik 5x, vannak amik 7x is szerepelnek.
    Igazság szerint még én sem látom át, hogyan kellene megoldani. Sajnos a második tábla formailag kötött, így ha kell, akkor a neveket tartalmazó táblát kell módosítanom (bár csak nyomtatás miatt van formailag kötve, így akármilyen csúnya képleteket használhatok benne).
    Azt se tudom, hogy érthető voltam-e... :B
    Ha lesz időm és elkezdem, majd PS-eket készítek és kérem a helpeket, mivel annyira azé' nem vágom én az Excelt

    blabla

Új hozzászólás Aktív témák