Új hozzászólás Aktív témák

  • Rajjmen

    aktív tag

    Sziasztok

    Becsatlakoznék, bár javarész megbeszéltétek a dolgokat.
    Igaz nekem egy E762-m van,de azért lenne néhány észrevételem.

    A BIOS téma, az olyan amilyen. Ki mit szokott meg. Annyó az ASUS lap után a DFI BIOS-a kínai volt. Lassan megismertem és már nem okozott gondot. A DFI után jött az EVGA és már nem is volt bonyolult. A frissítése... Tényleg kiírod CD-re vagy USB-re és pillanatok alatt megcsinálja, de mielőtt ezt megtenné LEELLENŐRZI, hogy megfelelő és hibátlan-e a BIOS amit fel szeretnél tenni, így nem rak fel hibásat! Win alól, pedig inkább ne... "Nehogy vírososan rakd fel".
    A tuning terén... mint láthattad nálam 215 BCLK stabilan megy, bár ezt a sebességet csak tuningolásoknál használom, mert nekem se kell ennyi.
    A melegedés... igan az ellen megfelelő szellőztetés kell, de ez nem csak ezeknél a lapoknál van, hanem a DFI x58-nál is. Ezt sajna el kell fogadni és tenni kell ez ellen ha zavar. Szóba került a víz... igen nem olcsó, de ha nagyon zavar a magas hőfok, akkor meg kell lépni és utána már nem lesz az se gond, hogy a felső PCI-e-t nem tudod használni, ráadásul a hőmérsékletek DRASZTIKUSAN LEJJEBB MENNEK (csak egy példa: annó a 2900PRO-m léghűtéssel tuning alatt 105°C-ig ment el, megkapta a vizet és 44°C-re lement terhelés alatt).
    A CMOS gomb szerintem jó, hogy el van rejtve, így nem lehet "véletlenül megnyomni"! Ha annyi kártyát használsz, hogy az alaplapon az alsót nem látod és nem férsz hozzá, akkor miér nem olyan változatot választottál, amihez van EPC? Az megoldotta volna a gondodat!

    A hűtő gondodra, lehet hogy egy hűtőcsere lehet gyógyír.
    Itt van pár kép a gépemről és eredmények is... Nem rossz lap az EVGA, csak meg kell barátkozni vele!

Új hozzászólás Aktív témák