• $p@rr0w és SP!T értékelése egymásról

    Hirdetés: iPhone 8 plus - fekete - 64gb - yettel - 94% akku

    $p@rr0w negatív értékelést adott SP!T számára:

    Nem volt elégedett az áruval, kérte hogy vásároljam vissza. Meghallgattam a mondanivalóját majd elfogadtam hogy visszaküldheti az iPhonet. Erre az volt a reakció hogy nem vagyok megbízható mert nem felelt meg a leírásnak a termék, de inkább azért nem küldi vissza, mert szerinte meg fogok lépni a pénzével, de "cserébe megtartom a gyereknek játszani" (???) opciót ajánlotta. Fizessek kárpótlást a részére inkább. Ezt megtettem, nekem azonban ez így negatív. Alapvetően nem a kiírt áron vette meg, alkudozott, és így akart további "kedvezményt"... Értelmezhetetlen az egész mert ha át akarom verni küldök egy üres dobozt ahogy a csalók és a futárra mutogatok.

    SP!T negatív értékelést adott $p@rr0w számára:

    Egy pár "apró" dolgot kifelejtettél, nem gondolod? Te kis szervizmágus.

    Sosem szervizelt telefont hirdetett, melyet futárral küldött. Átvétel után jeleztem hogy utángyártott kijelző van benne, ráadásul hibásan beszerelve. Azt mondta nem tudta, de nem adja vissza a pénzem, mert miért is nem néztem meg a helyszínen. Úgy gondolta ez felmentesíti az alól hogy a leírásnak meg kellene feleljen a terméke. Ezután sikerült kideríteni hogy a telefont egy Apple-Samsung szervizből adták fel nekem, ahol ő maga is dolgozik. Komikus módon még a híváslistában is megtaláltam a szerviz fele indított hívást, SŐT a feladó címe maga a szerviz. Szembesítés után már bele ment hogy visszaküldjem, de mondtam hogy ezek után visszaküldeni sem merem, hiszen bebizonyosodott hogy egy csalóval van dolgom. Mi van ha a telefon és a pénzem után is futhatok majd? Felajánlottam hogy 10.000 Ft ellenében megtartom az utángyártott kijelzővel a gyermekemnek tabletnek, amit jelzés nélkül utalt át nekem, egyben elismerve bűnét. A kaposvári Apple-Samsung szervizbe ne menjetek, mert vele fogtok találkozni és Ti is így jártok.

Aktív témák

  • SP!T

    addikt

    Egy pár "apró" dolgot kifelejtettél, nem gondolod?

    Sosem szervizelt telefont hirdetett, melyet futárral küldött. Átvétel után jeleztem hogy utángyártott kijelző van benne, ráadásul hibásan beszerelve. Azt mondta nem tudta, de nem adja vissza a pénzem, mert miért is nem néztem meg a helyszínen. Úgy gondolta ez felmentesíti az alól hogy a leírásnak meg kellene feleljen a terméke. Ezután sikerült kideríteni hogy a telefont egy Apple-Samsung szervizből adták fel nekem, ahol ő maga is dolgozik. Komikus módon még a híváslistában is megtaláltam a szerviz fele indított hívást, SŐT a feladó címe maga a szerviz. Szembesítés után már bele ment hogy visszaküldjem, de mondtam hogy ezek után visszaküldeni sem merem, hiszen bebizonyosodott hogy egy csalóval van dolgom. Mi van ha a telefon és a pénzem után is futhatok majd? Felajánlottam hogy 10.000 Ft ellenében megtartom az utángyártott kijelzővel a gyermekemnek tabletnek, amit jelzés nélkül utalt át nekem, egyben elismerve bűnét. A kaposvári Apple-Samsung szervizbe ne menjetek, mert vele fogtok találkozni és Ti is így jártok.

    There's a device that I've been using called a whoop.

Aktív témák