Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Helló Mindenkinek! :R

    Bocsánat ha ismét topikot tévesztettem, de már rohadtul nem tudom hol kérdezzek ezzel kapcsolatban:

    Amatőr vagyok, de magamnak beállítottam eddig mindent, viszont most egy barátomnál megakadtam akinek telepítettem, bővítettem a gépét, szeretnék segítséget kérni.

    PC-re van csatlakoztatva jack-en keresztül egy Logitech pc-s asztali 2.1-es kis cucc és szintén jack-es megoldással egy komolyabb erősítős, nagyhangfalas rendszer. Az alap egy Giga GA-H55-UD3H, ennek a csatlakozóira van rákötve minden, tehát nincs külön hangkártya.

    Ami a gond, hogy eddig szólt a Logitechről a netről zene, most pedig csak akkor ha be van kapcsolva a másik rendszer is. A winchesterről simán szól a zene, de youtube-ról nem tudtam megoldani.

    A beállítást a Realtek szoftverében úgy állítottam be, hogy kvadrofon rendszernek lássa, mert csak így szólalt meg a Logitech, igaz kicsit rosszabb a hangja, mint a másik rendszeren (nem úgy értve, hogy nem verheti kenterbe a kis hangszóró a komolyabb nagyot), mert a 2 hátsónak látja, ha megcserélem a jack-eket, akkor pedig természetesen ott jobb a hang.

    Van erre valami egyszerű megoldás, hogy megmaradjon a jelenlegi bedugott pozíció és mégis szóljon neki a youtube-ról a kis Logitechen is ha nem kapcsolja be a nagyot?

    Win10 pro 64bit az oprendszer :U

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák