Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kimista

    aktív tag

    válasz slice14 #128 üzenetére

    Sziasztok.

    Hagy szóljak hozzá egy kicsit a témához. Én MobilTárca tesztelő vagyok, szóval valamennyire képben vagyok a témában. Lassan 1 éve indult a teszt, OTP-be jártam, T-mobilhoz, végül elkezdtem használni az appot. Két módon lehet használni, vagy minden egyes fizetés előtt elinditod az appot, beirod a jelszót, aktiválod a kártyát, odatartod és örülsz, vagy bekapcsolod a kártyát, és onnantól nem kell se az appot indítani (sőt, akár egy másik nfc-s telóba átrakva a simet is működik) ebben az esetben sima paypass kártyaként van, tehát midnig aktív.

    Xperia Z-vel kezdtem a tesztelést, aztan mikor 4.3-ra frissítettem, akkor megszűnt a támogatás, nembaj, haver telóján a kártyát aktívvá tettem, vissza a Z-be, onnantól ment megint, app nélkül.

    Jelenleg egy kínai telón próbálnám működésre bírni, még nem jött össze, de reménykedek.
    a program, a megoldás, az egész dolog semmivel sem kockázatosabb, mint egy paypass kártya. midnekettő lehet aktív, midnekettőt elhagyhatod, mindkettőt értékhatárig használhatod midnen további nélkül, szóval ha biztonság a kérdőjel, akkor ugyanaz mint a kártya.

    Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

Új hozzászólás Aktív témák