Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz wjbhbdux #39562 üzenetére

    Hát nem kicsit megtévesztő ez a dolog. Sikerült végül, és igen a párom fiókjához társított PIN-t kellet megadni, nem pedig az enyémet, ami nem feltétlenül magától értendő, főleg úgy, hogy a párom azt mondta, hogy neki nincs semmilyen PIN beállítva, közben pedig volt és mint kiderült én is tudtam mi az :) De nem is ez az igazán megtévesztő, hanem az, hogy amikor az ember nem tudja a PIN-t akkor felajánlja a PIN módosítást, de a sulid-hu-s email címen kívül sem a gmail-es, mert privát, sem pedig az Outlook-os email címhez mert érvénytelen, nem enged Windows Hello PIN-t beállítani, módosítani, csakis kizárólag a céges vagy sulis email címhez, akkor mégis milyen alapon hivatkozik Hello-s PIN-re az XBOX aplikáció, miközben az egy egyszerűsített belépést kiváltó PIN? Oly annyira, hogy a páromnak pl. a Gépházban, a Bejelentkezési lehetőségek alatt a Hello PIN beállítás nem is aktív, hanem szürke (Ez a beállítás jelenleg nem érhető el), így megváltoztatni sem tudná is szükség esetén, de mint írtam amire Windos Hello-ként hivatkozik az XBOX app, az nem is Hello PIN, mert én is egyedül a sulid.hu-s email címhez tudtam hozzáadni, miközben PIN-em van az Outlook-os email címemhez is, ugyanúgy mint ahogy páromnak is amivel végül be lehetett jelentkezni, de ez a leírtak alapján nem lehet Hello-s PIN.

Új hozzászólás Aktív témák