Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Tök jó, ez az Epic cucc. A Witness érdekel, mondom regelek. Elkezdtem a dolgot, először Google Accounttal próbáltam, köszöntött a keresztnevemen, mondta nincs ilyen mail cimmel regisztráció, csináljak egyet. Nekiláttam. A display name résznél elakadtam, ötödik alkalommal sikerül olyat találni, ami nem foglalt. De hiba van, próbáljam később. Kezdtem elölről, szimpla sign up, a mail cím már használatban van. Eh. 15 éve ez a címem... Gmail, 2FA, csak én használom. Kérek jelszó emlékeztetőt. Nem jön... Ja de, a SPAM mappába. Úgy kezdődött, hogy Hy Ican... Na az nem én vagyok... De mindegy, link volt, változtassunk. Beírom az új jelszót, nem jó, hiba, próbáljam újra. Próbálom, nem jó, a linkkel csak egy alkalommal próbálkozhatok, után lejár. De azért a Spamek közé bekerült egy új üzenet, miszerint Ican sikeresen jelszót változatott...végül egy másik címmel regeltem. Szép kezdet. Itt sem hagyok pénzt...

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák