Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz DeFranco #56016 üzenetére

    Nem, nem próbáltam a játékot.
    Hidd el, ha lenne annyi pénzem feleslegben, és jelenleg olyan gépem, ami elbírná, megvenném, és játszanék vele, bírom a karaktert.

    Ezt a nagy mellény dolgot kikérem magamnak. Csak kifejtettem a véleményem a konzol átíratokról, és hogy azok milyen buktatókkal járnak (/járhatnak) a PC-sekre nézve. A hozzászólásom nagy része nem is a Deadpoolról szólt, és a végére odaírtam, hogy: "Természetesen van olyan játék, ami kontrollerért kiált - pl. Mortal Kombat, stb., de ez alapvetően nem PC-s játék. Hanem játéktermi és konzol játék volt." A Deadpool is konzoljáték. Mi ebben a probléma? Írtam én olyat, hogy kötelező billentyűzettel és egérrel játszani mindenkinek? Vagy hogy nem értem meg, hogy egyes játékokhoz jobb a kontroller? A nemtetszésemet fejeztem ki, nem a meg nem értésemet. Épp az a helyzet, hogy leírtam, miért kell hozzá kontroller. Mert arra írták, ráadásul konzolra. De ez nem jelenti azt, hogy tetszenie kell a dolognak, ugye?

    Képzeld, van egy kontrollerem. Nagyjából 8 éve vettem, Logitech, elég jóféle. Úgy gondoltam jó lesz 1-2 játékhoz. Tévedtem. Nem bírtam leválni a megszokott egér+billentyűzetről. Tudod, mindíg is PC-m volt, sosem volt konzolom, és az az 1-2 játék nem bírt rávenni arra, hogy azzal irányítsak. Nos, bebuktam a gamepadot.

    Szerintem nincs nagy arcom, ne sértegess légyszíves.

Új hozzászólás Aktív témák