Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Corleone33

    aktív tag

    válasz Crytek #129456 üzenetére

    nem egésze

    lényegében naponta claimelhetsz a fő oldalukon ingyen coinokat és bizonyos számú begyűjtés után nyithatsz egy egyre jobb ládát amiből még több coint szerezhetsz valamint comic-ok olvasásával és lootboy kódok beváltásával

    itt érdemes olvasgatni: https://www.steamgifts.com/discussion/rSWOI/lootboy-codes-for-coinsdiamonds-new-game-available-the-last-tinker-city-of-colors

    [ Szerkesztve ]

    Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

  • Corleone33

    aktív tag

    válasz Crytek #129456 üzenetére

    nem egészen

    Lényegében naponta claimelhetsz a fő oldalukon ingyen coinokat és bizonyos számú begyűjtés után nyithatsz egy egyre jobb ládát amiből még több coint szerezhetsz valamint comic-ok olvasásával és lootboy kódok beváltásával. Valamint vannak a diamond-ok amiket naponta szerezhetsz, általában kettőt vagy hármat egy-egy link megnyitásával valamint survey-ek kitöltésével illetve ugyanúgy néha lootboy kódokkal amiket pl az oldalon található képregényekben rejtenek el. Ezeket ún diamond pack-ekre lehet beváltani .

    Pack-ekből többfajta van:

    coin pack: 2000 coinba kerül, ennek a legrosszabb a tartalma, főleg különféle kuponkódok különféle német webshopokhoz és merch termékekhez, böngészős és f2p pc/telefonos játékokhoz ingame item/bónusz stb promo kódokat, háttérképeket illetve nagyritkán agyonbundlizott játékokhoz steam/gog/ sztenderd cd-keyt lehet szerezni és nagyritkán nagyon minimális diamond-ot is szerezhetsz

    van a diamond quest pack: 500 coinba kerül:ez tartalmaz dettó egy minimális diamond kártyát, ingame item kódot valamint egy diamond quest kártyát: olyan mint egy survey szerűség de általában jóval egyszerűbb amit ha teljesítesz kapsz érte meghatározott mennyiségű gyémántot.

    illetve vannak a 100 gyémántos diamond pack-ek: ebből rengeteg van, a Dota 2-es packoktól kezdve a GTA Online pack-eken át egészen a Steam Supreme Pack-ekig bezárólag. Mindegyiknek más ás más az ún premium kártya dobásának az esélye, azaz a legjobb itemek listája amit kaphatsz belőle (például Steam Supreme Pack-ben a legjobb loot amit kaphatsz az egy 50 dollár/euro értékű steam wallet kód). Gondolom mondanom se kell, hogy a legjobb dolgokat itt se kétmarokra dobálja, én eddig szerintem legalább 15-20+ Steam Supreme Pack-et nyitottam és eddig egy alkalommal sikerült egy 10 eurós Steam Wallet kódot szereznem meg nagynéha egy nem agyonbundle-özött steam játékkódot, de 60 százalék ezek tartalma is szar. Illetve ha nagyon el akarjátok égetni a pénzeteket valamire, valós valutáért is megvehetitek a diamond pack-ek bármelyikét (ámbár a meglehetősen szar oddsok miatt senkinek nem javaslom)

    Illetve néha van olyan amikor egyszerre vehetsz pl 500 diamond-ért 5 lootpacket garantált jó drop-al vagy amikor igazi pénzért vehetsz olyan lootpacket ami a listán szereplő garantált játékokat tartalmazza és nemrég ők is bevezették a saját kis havi előfizetéses szolgáltatásukat bár arról nem nagyon tudok nyilatkozni.

    A coinokat a coin pack-eken kívül másra nem lehet beváltani, viszont nagyritkán bedobnak olyan játékokat amikre be tudod váltani, mint pl ez esetben most The Last Stinker, illetve anno a "Holy Potatoes, a Weapon Shop?!" volt. Ezek ára általában 10-20 ezer coin körül stagnál, legdrágább amit eddig láttam az a Tom Clancy The Division 2 bétakulcs 40 ezerért.

    Maga az oldal nem rossz, hiszen mindkét currencyt ingyen is össze lehet szedni némi türelemmel, néha a diamond packekből valami jót is ki tudsz húzni ha mákod van.

    *bocsi a duplaposztért, már nem engedte módosítani a kommentemet*

    Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

Új hozzászólás Aktív témák