Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz dejaris #73351 üzenetére

    Te most már komolyan annyira utálod már a Steam-et, hogy a Games for Windows LIVE! kliensét hozod ellenpéldának? Pont azt? :Y Azért ennyire még Lackó sem fanatikus. :DDD

    más

    Space Engineers vagy 7 Days To Die? Esetleg másik játék?

    Kellene nékem egy Minecraft szerű kooperatív játék, mert barátom oda van azért a legószimulátorért, de én meg nagyon erősen rühellem. Ez a két alternatíva jobbnak néz ki, mint a többi Minecraft klón(CastleMinerZ borzalmasan gyenge minden téren, Ace of Spades-ben alig van mit csinálni rosszul megvalósított lövöldözésen kívül, többi sok százat még nem próbáltam), árban kb egyenlőek(seftelve), azt viszont nem tudom mennyire fognak még továbbfejlődni, mennyire jó velük játszani coopban, mennyire népszerűek coopon kívül, kvázi mennyire éri meg a befektetést egy ilyen indie izéke.

    7 Days To Die a Minecraft túlélő módjának kibővített változatának tűnik a vár és mozaiképítés kárára, barátom szereti a zombikat, de nem tudom egy nagyobb búvóhely kialakítása, és nagy mennyiségű ellátmány felhalmozása utána mit lehetne ott magunkkal kezdeni.

    Space Engineers meg Kerbal Light-nak tűnik legózással, de ahogy nézem sok mindent utána nem lehet az épült hajókkal csinálni, még egy egyszerű "bespawnolok egy megépített hajót és megtámadom a játékost" féle horde survival módra sem futotta, pedig egy kis bővítéssel nekem rettentően tetszene az űrlövöldözés. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák