Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Sziasztok!

    Nem találtam általános játékos, kibeszélős topikot, így itt fakadnék ki.

    Most végeztem az A Plague Tale: Innocence-el és meg ezt a traumát ki kell beszélnem magamból... ;] :U

    Ekkora bődületes baromsággal még nem találkoztam játékos pályafutásom során, mármint story-t illetően. Mondjuk a játékmechanikával is voltak kivetnivalóim. Gyakorlatilag az első pár chapter után exponenciálisan alakult ki bennem, hogy ez egy bődületes baromság. A bégső boss fight-nál már szó szerint fogtam a fejem. Patkány tornádó és hömpölygő parkány folyó, oszloppá tornyosuló, majd lecsapó patkány izé. Az elején még egész tetszett a játék, de aztán az 1/3-tól egy akkora mélyrepülésbe kezdett, hogy gyakorlatilag minuszban végzett nálam a játék.
    Van még valaki, akinek hasonlóan PTSD-je lett ettől vagy csak nálam verte ki a biztosítékot? Pedig egyébként befogadónak tartom magam, de ez...

    u.i.: Csak én siklottam el felette vagy tényleg nem derül ki, hogy az elején a kis beagle-t mi ragadta el?

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák