Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    azért írtam a 4k 120fps-t mert ez a cél a mai konzolokon, többé kevésbé tudják is tartani, nem is rossz ez, ha ez a cél, a hardverek csak fejlődnek meg idővel olcsóbbak lesznek, mondjuk nekem nem tetszik az ami pc fronton megy, vga-k árazása nagyon űberbrutál szerintem

    (#133223) nkaresz1976 mondjuk ez sztem nem verseny hogy kinek mennyi játéka lesz10 éven belül, a kérdés az hogy végig tudod e pörgetni őket mire megvénülsz, mondom gamepassban (mindkét konzolon, és mondom frissül a lista) is van többezer órával bíró tartalom, akkor minek ide még ennél is több? és ez évre lebontva szinte ingyen van, ez a jövő - choice ide vagy oda, ami mostanára szintén kezd gagyi lenni, de remélem hogy nincs igazam mert most fizettem elő egy évre, ha azt vesszük ez is egy szolgáltatás, csak per év kb 4-5x kerül többe mint egy gamepass, viszont megtarthatod a játékaidat, amúgy ps-en is megtarthatod ha már egyszer letöltötted vagy valami hasonlóra emlékszem, és akkor indítod el amikor akarod, feltéve ha aktív az előfizetésed

    (#133228) s7evcsenko úgy van, és még ott van az is hogy lehet adni venni, cserélni őket, és kb ennyi az egész h beteszed és játszol, nem kell letölteni jóformán adatot sem az a durva (valószínű erre is van ellenpélda, de legtöbb esetben ez így megy)

    (#133230) nkaresz1976 ha steamre regisztrálod (márpedig a choice az steam kb 99%) akkor kb ott vagy h bérled, ha befuccsol a steam tiszta szívvel mondhatják h kérem szépen ennyi volt, a játékaidat bukod, de a choice nem ingyenes - ~160€ per év a prémium, ami lebontva drágább per hó - , az akciózása remélem nem a minőségét jelzik majd a jövőben - ettől szerintem sokan tartanak

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák