Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz echterion #127274 üzenetére

    Én mindvégig ryzen 2600+ rtx 1660ti komborol beszéltem,szóval légy oly szíves ne adj olyat a számba amit nem írtam mert ez már több mint durva csúsztatás.Marpedig ilyen gépet lazán osszehozok 220 bol, teljesítményben pedig nem lesz kb gyengébb az i5 8400 és rtx 2060 nal. Az 1100 euro az jelenlegi árfolyamon 350 ezer Ft, szóval pont ott tartunk amit mondtam 220 ezer vs 350.a többit pedig hagyjuk mar sorry de nem pazarolnam az egyéb nettó baromsagokra a szót, ugyanis a topikban senki se hülyegyerek és vélhetően mindenki tudja milyen egyéb hátrányai és előnyei vannak egy laptopnak. Csakhogy erről szó se volt a felvetesben. Csak és kizárólag az árrol, ahol váltig allitottad hogy nem kerül többe a laptop az asztalinal. De, többe kerül. Pont. Tudod nem az a baj ha valaki hülyeséget ír, mindenkivel megesik néha,velem is.az a baj ha görcsösen ragaszkodik hozzá és védi a nyilvánvalóan védhetetlent. Az y520 as dologban és csomó másban igazad van teljesen csakhogy továbbra sem erről szólt a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák