Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobak77

    aktív tag

    válasz dane #689 üzenetére

    A hifi semmi extra, csak egy sima, sztereó erősítő, tuner, deck, meg cd.
    Az erősítő egy SU-V500-as, tapasztalatom alapján nekem elég a sztereó hang is, lényeg a minőségen van.

    A gép egyébként egy Asrock 775Twins-HDTV R2.0 lenne, vagy Pentium D 805-ös procival, vagy egy belépő szintű Core 2 Duóval (jelenleg ugye az 1,86 GHz-es van piacon, de állítólag lesz egy eggyel kisebb is). Memória 512 MB, vagy 1 Giga Kingston DDRII-es. Vinyó Seagate 250-300 GB körüli, DVD-nek próbálnék szerezni egy Plextor 716A-t, de ez már nagyon kifutott a boltokból :(. Mindenesetre, ha nem is a 716-os, akkor is vmi más Plextor modell lesz, mert fontos a hangerő, és a jelenlegi sima asztali gépem esetében is a Pioneer dvd porszívó hangja a legerősebb :(. A Plextor meg jól szabályozható sebesség szempontjából a saját progijával is :).

    Projektor a legnagyobb falat, én egy NEC HT510-est néztem ki [link]. Sajnos ez is kifutó, de az a baj, hogy nincs helyette igazán ilyen kategóriájú nec modell (amennyire tudom, az eggyel nagyobb NEC 1100-ast árulják csak most).
    Az alaplap illetve a projektor adottságai miatt (egyik sincs meg még, de legyünk optimisták :D ) használni a 3 RCA-s RGB kábelt szeretném, de - lévén épül még a lakás, lehet falban kábelezni - a projektor konzol helyéhez fog vezetni VGA, S-Video, DVI kábel is, a HDMI-n még gondolkodom, mert nagy a távolság, és drága a HDMI kábel :).

Új hozzászólás Aktív témák