Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fonok87

    aktív tag

    válasz Cheesy #52794 üzenetére

    Az csak a kérdés, hogy milyen tervezési munkára használnád? AutoCAD alá pl kell a proci.
    HTPC-be (csak filmezéshez) bőven elég a G4400, a munka nagy részét a videókártya végzi. Már ha van mit, mert ha pl. MadVR-t nem szeretnél használni, nagy terhelés nem lesz, de a HDMI2.0 kimenet miatt szükséges a külön videókari. Egyébként 4k HDR tévéhez kifejezetten ajánlják itt a topicban az AMD RX kártyákat. A kilowattos táp meg SLI/CF gaming righez is overkill sztem :) Ennél bővebbet HTPC építésről majd írnak a nálam okosabbak, én egyelőre halasztottam, elvagyok a plex szerverrel, lejátszást a TV intézi.
    A tévéhez: rtings.com-on van róla teszt. Mozgás megjelenítéséről tűrhetően nyilatkoznak, az input lag még interpoláció mellett is kifejezetten jó, TV-hez képest persze. Ez alapján több, mint alkalmas játékra. Nyilván itt nem esportra gondolok, hanem pl. a Witcher/sör/kanapé életérzésre :)) . Nekem egy 55-ös Samu TV-m van, FHD képet is tökéletesen szépen jeleníti meg (legalábbis nekem a 9/10-es látásommal 3m-ről pont elég). HDR-t alapszinten kezel, lévén nem OLED/QLED, csak egy szimpla VA paneles tévé, de az alsó kategóriás IPS monitoromhoz képest gyönyörűek rajta a HDR játékok.

    Truss me, I'm an engineer.

Új hozzászólás Aktív témák