Új hozzászólás Aktív témák

  • Tbor

    tag

    Sziasztok !

    Szerintetek ebben
    [link]
    ki lehet cserélni az alaplapot egy ilyenre ?

    [link]

    azért pont ez a lap, mert van egy ilyenem, még régebben megvettem HTPC építés céljára, 2x1GB DDR2 RAM-mal és egy 750 GBs HDD-vel, a projekt itt meg is rekedt.

    A háttérinfó: már régóta keresek egy HIFI mérető VFD kijelzős házat. Egyszerűen a szekrényben max 36 cm mély és 13.5 cm magas hely van és ebbe a HTPC házak zöme nem fér be. Szégyen, de ennél a 2 éves MSI-nél nem találok jobb opciót. Ja - ezüst színben ... tudom nehéz eset vagyok de a TV meg a HIFI is ezüst színű. :(

    Mindenféle opciót nézegettem, ezt a nemrég tesztelt GMC csodát is, de az nem győzött meg.

    Amire használnám,
    - divx filmek nézése
    - némi nem vájtfülű mp3 zenehallgatás
    - néha 1-2 műsor felvétele a TV-ből
    - wifivel youtube nézése, nem feltétlenül HD.
    Sima HD ready TV-vel kötném össze. Kellene a kijelző meg a VHS-t lecserélő bútordarab, meg kis internet, ezért nem gondolkodom csak sima médialejátszókban.A popcorn sem játszik mert nem tudok vele felvenni.

    Ha nem cserélem az alaplapot, milyen procit érdemes belerakni (a honlap alapján a 4850e tűnik a legjobbnak), és egy jó procival mire lehet képes maximum ?
    Vagy, ha sokra nem képes jó procival sem, milyen procit rakjak bele minimum ?

    Milyen TV tunert ajánlanátok bele ?
    Frontendnek mit javasoltok : Meedio ? MythTV ?
    Ha Wifi és TV tuner is kellene a gyári alaplapba, az egyik gondolom lehetne PCI-s, a másik USB-s ?

    Bocs a sok tájékozatlan kérdésért, egyelőre nagy bennem a zavar (gondolom ez látszik...) :B

    Előre is :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák