Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Renata2345

    újonc

    Hali mindenki....
    NEM AZERT DE...Fogtátok mar kezben ezt az új szériat?!
    Mert en igen a 89ezrest és a 155ezrest
    Egyik sem rohadt lassú!
    K.szép a dizajn fasza a kamera k.szép Amoled kijelző!
    Akik a Samsungot istenítik uzennem...Van élet Androidon kìvul is!
    Én eme Xiaomi Redmi note 12 seria között agyaltam és Iphone...8 éve vagyok Samsungos de elegem lett belőluk!
    Lehet h megbízhatóak...DE! Undorító képeket csinalnak egy rakas szar a kamerajuk mind!
    Szar veluk írni!
    Szar a kijelzőjuk!
    150 e alatt nem raknak be Amoledet!!
    Na a Xiaominak sikerult!
    Mi a problematok ennyiert?!
    Én Mac és Iphonnál döntöttem 3 hó utan mert nem 2 evre veszek telót hanem 6 evre!
    Bocsi de 190e biztos nem szaros Samsung inkabb Iphone SE 2022 vagy Iphone 11 újan! 13 évesek az Ipodjaim és Macprom hibatlan pörögnek mai napig BOCSANAT gyönyörű tűeles kijelzőn!!!
    NA EZ AZ AMIERT NEM VETTEM XIAOMIT MAX HA BEFUT A 200MPX KAMERAS KIADAS TALAN...DE NEM!
    MINDEN ANDROID DRAGA 2 ÉVRE...SZTEM!
    +NEM TARTJA AZ ÁRÁT MINT EGY IPHONE VAGY MAC ÍGY GONDOLKOZZON MINDENKI AKI TELEFONT VENNE ÉPP!
    MEGNÉZNÉM 1 ÉV MÚLVA MILYENEK LESZNEK EZEK A XIAOMIK KB KUKA KATEGÓRIA
    Na szép napot minden jót! :))

    [ Szerkesztve ]

  • Renata2345

    újonc

    válasz cs.zs. #110 üzenetére

    Az azért megvan mindenkinek max 100e bőven vannak max 2 éves újszerűek Iphone 11 és SE használtan ugye?
    Ezért az árért döntse el mindenki mit akar.... :))

    Iphone 14 akad? Micsoda? Akkor teleraktad minden szarral azért vagy rosszul használod....téged fizetnek és titeket itt mind mindent fikázzatok? Én 8 -10éves valós tényeket osztom meg amiket én tapasztaltam.....

    Samsung A12 van előtte A5 volt ami újan bőven 100ezer Ft felett volt 7-8 éve ! Miről beszélünk? A12 is 60ezerért vettem 1,5 éve alig birom eladni kutyának nem kell 30ezerért....nevetséges ...nem tartják az árukat én mindenkit lebeszélek Android telefont vegyen aki épp váltáson van de Samsungot bőven lebeszélném NE vegyél saját célra! S szériát is használtam cégesben uaz mint az A annyi h kijelzője jobb de kamerájuk kamu borzalmas fotókat csinálnak akkuról nem beszélnék...bárcsak 1,5 éve lett volna ennyiért Xiaomi ilyen note 12 akkor vettem volna de ma már nem kéne én befejeztem az Androidos életet nem fogok többet kompromisszumokat kötni se pénzemet kukába dobni!
    Amelyik cég nem tartja lépést mai világgal ergo értsd: Mac és Iphone nem fog piacon megmaradni amig ilyen több éves procikkal jönnek ki és nem időtállóak nincs rájuk frissités max 4 év jó esetben!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák